Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 945: O-Lin

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 164 84.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 13.3%
  • Kötü

Kullanılan: 5 2.6%

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İyi de ben genel olarak seninkinin fanlarına giydirdim niye bu kadar alıngansın xD

İlla sana mı çalışalım yani ? Ve sana da çalıştım en sonda Kral !
Benimle birebir ilişki kur Redi. Ne demiş Fakîh Ahmet Dede;
-Bir tarîk ile kabul etmez mahabbet şirketi :oops:

O değil de fan oldukların genelde ölüyor la senin. Darısı Zoro ile Dofun başına.:)

Değil mi Luffy g4 bile yapmadan savaşırken g4 yaparsa ne olur diye merak etmek çok saçma olsa gerek :byee:
Alakasız yerlerden gelme bana.

Luffy için şu an g5 konuşulur Zoro içnde ashura ama Dressrosa'dan beri hatta belki daha öncesinden itibaren ashura ashura diye diye önüne gelenle dövüştürdüler sonuç hepsinde de yanıldılar bir de utanmadan millete ss almakla ufak akıllarıyla pişkin pişkin güldüler. Ama mevzu Luffy olunca gidip daha şunu yapamadı daha bunu yapamadı diye dalgaya aldılar.

Bu akılla baş edilmez ya, adamlar einstein.

Kata'nın net üstünlüğü gözlemde idi. Silahlanmada, gözlemde olduğu gibi çok çok net üstünlük yoktu(Hafif bir üstünlük). Onun haricinde meyvede üstün değildi, meyvesini kullanmada daha ustaydı. Meyve üstünlüğü ne kadar çok teknik yaptığınla değil, ne kadar çok zarar verdiğin ile alakalı bence. O sebeple Kata'nın 10 saatte yapamadığını, Luffy 4-4.5 saatlik G4 kullanımı ile Kata'yı bitme noktasına getirdi. Meyvede, dayanıklılıkta falan Luffy daha üstündü yani.
Nasıl yoktu? Luffy'nin elleri yaniyordu :D Haki ile yumruk yumruğa vururken luffy elini cekip üfleyip sogutuyordu.Sağ kol seviyesi değil yk2 seviyesidir diyip anlaşalım :D

Bana göre şu an Wano'da Jack'ten üstte biri yok. Kaido > King > Queen> Jack ve sonrasında da Kyoshiro falan filan gelir yani. Jack çok fazla küçümseniyor. Adam, Ashura'dan koskoca yara alıyor, ama yarayı ayakta tedavi ettiriyor falan. Saldırı gücü şüpheli(zaten yonko 3'üncü komutanları daha çok dayanıklılık ve savunma ön planda çizilmiş) ama dayanıklılığı ayrı bir noktada.
B.haki hem savunma hem de saldırı silahı. Jack'in b.hakili bir çizik almayışını görmedik. Hemen her darbeye kafa attı. Yani savunmasındansa dayanıklığı en yüksek 3. komutan olabilir. Ama Jozu savunma yapabildiği elmasla hasar da çıkarabilir, Cracer'in b.hakisi Luffy tarafından övüldü. Yani Jack'in bu dayanıklığa nazaran saldırısı Sanji'nin suitsiz kokasız djleri gibi bir izlenim uyandırdı bende. O yüzden Kaido > King > Quenn'e lafım yok ama devamında Jack'in olması için bir gerekçem yok şimdilik.

Zoro, Hiyori ile kaçar. Geri kalanlar ise küçük kızı kaçırırlar. Tabi ki bunun arkasında bir plan vardır. Köprüde Hiyori'yi Sanji'ye verip " onun kılına zarar gelmesin sapık aşçı! " der.
Sanji de " Bir leydiyi korumayı senden öğrenecek değilim marimo, Hiyori - chann <3 " der.
Bizim Tilki, adamlara Hiyori ve Zoro'nun peşine düşeceklerini söyler.
Köprüde olayları gören hırsız Zoro'ya kılıçları verir. Zoro kılıcı ile Kyoshiro'yu terletir. Tam o sırada Jack ve King gelir. Kyoshiro ile denk dövüşen adamın karşısına Jack gelir.
Zoro, Jack'i çizer. Zoan moduna dönen Jack'e odaklanan Zoro'nun arkasında King vardır. Tam King'i savuştururken Jack, Zoro'ya saldırır. Zoro ölüm darbesini alacağı sırada İnu, Neko ve Kin'emon gelir. İnu ve Neko, Jack'i durdurup o bizim der. Zoro ve Kin ise King ile kapışır. Kyoshiro adamları alıp sırıtarak uzaklaşmıştır. King zoan formunda ateş eder, Kin'emon ateşi keser. İnsan formunda ise Zoro onu durdurur. King avantajını korumak için Kin'emon'u keser. Zoro bu duruma tam sinirlenip gözünü açar. K.haki, hız ve b.haki power upu alan Zoro, King'e hafif üstünlük kurar. King ise tecrübesi sayesinde dövüşü ortada tutar. Zoro'dan ise son bir ses yükselir; Ashura!

@Densetsu no Samurai bu nasıl?
Çok olumsuz :)

Sen yaz da görelim. :artiz:
Ben kendime saklıyorum :a:

Seri bittiğinde @Densetsu no Samurai
-Demedim mi la ben Zoro amiral seviyesi diye :a:
Bi de @RedTeroR var tabi;
-Göstermediği teknikler hala var :oops:
Vah garibim sana ne'ttiler ? Bu kadar yüklenme kendine; kalbimi paramparça ediyorsun :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık