Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro Luffy'i görünce:
Sanji'yi görünce:
Akajsdkasjdk. Tam abi kardeş gibi bu pezevenkler. Luffy de herkesin sevdiği en küçük kardeş .d
Bir de bunun Zoro Luffy'yi görünce, Sanji Luffy'yi görünce(Tüm Kek) şeklini yapsak çok manidar olacak.

Zoro'nun çizimlerine dönüp dönüp bakıyorum. Çok iyi. Duygular şelale..

Ayrıca Toko'yu kurtardığı sahne tüm seri boyunca Zoro'nun en muazzam sahnelerinden biri bence. Çok etkilendim ve sevdim.

Toko yavrum.. Babasıyla konuşması ve yüz şekli çok masum ve dokunaklı. Şu çocuğun intikamını yerde bırakmayın ulan!

Ula Kaido bildiğin Morianın bir üst versiyonu
Tayfasının ucube olması dışında kaptan geri kalan işe yaramazların hepsine bin çeker
Bende Kaidoyu (tayfa olarak tabi) bir şey sanmıştım ya
En güçlü yaratık olmasına rağmen o 3 yıkımcı dışında tayfa bildiğin yurttan sesler korosu:hıh:
Orkestra mı koro mu vilmem de dünyanın en güclü tayfası gibi bir sey diyor bölümde, Türkçesi cıksa da okusak. :)

İlk kez bölüm isminin tekrarladığını görüyorum. Bir kere daha vardı diye anımsıyordum Smile isimli bölüm. Ve evet 766da da varmış. Biraz kurcalasam bir şeyler çıkar belki.

İlk kez bölüm isminin tekrarladığını görüyorum. Bir kere daha vardı diye anımsıyordum Smile isimli bölüm. Ve evet 766da da varmış. Biraz kurcalasam bir şeyler çıkar belki.
O bölüm japonca başka, bu latin alfabesi ile direkt SMILE diye yazılıyor .

Chapter 766 is スマイル(sumairu)
Chapter 943 is SMILE

Sanji ve Zoro'nun birbirini görünce böyle tepki vermesi çok iğrenç degilmi.
Genelde birisi salaklık yapar diğeri kızardı öyle hoş oluyorda bu nedir düşman gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık