Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 943: SMILE

Bölüm Nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 147 75.8%
  • Orta

Kullanılan: 33 17.0%
  • Kötü

Kullanılan: 14 7.2%

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda 15+ sene önce çizdiği şekilde (Zoro-Sanji) (Luffy-Zoro) sahneleri çizmeye başladı. Nostaji oldu bana.

Duyguyu iyi vermiş e.oda bana hissettirdi. Tokonun Yasuie yanında çizimi sağlam.
Lakin mevzu yavaş ilerliyor :/
Son sayfa efsane zaten. Bunun üstüne vs şart.

Gelecek bölümden en büyük beklentim, Sanji - Zoro ikilisinin, Hawkins ile X-Drake denen basiretsizleri tokatlamasını istiyorum. Sanji'ye son 6-7 senedir ne kadar kıl da olsam sonuçta o bir SH, bu arcdaki hareketleri de önceki aptallıklarını vicdanen kapatsa da iyi yönde ilerliyor.
Sonunda adam gibi vsler görelim inş.

Ula Kaido bildiğin Morianın bir üst versiyonu
Tayfasının ucube olması dışında kaptan geri kalan işe yaramazların hepsine bin çeker
Bende Kaidoyu (tayfa olarak tabi) bir şey sanmıştım ya
En güçlü yaratık olmasına rağmen o 3 yıkımcı dışında tayfa bildiğin yurttan sesler korosu:hıh:
Tayfa çok güçlü ama karşıdakilerde çok güçlü.

Mesela kiku Luffynin çok güçlü dediği 3. Kişi sanırım. Ve daha bunlardan güçlü 3 samuray daha var. 9 kın büyük ihtimal bugüne kdar gördüğümüz en güçlü müttefikler. Lawdan bile güçlüler(kinemon çok güçlüymüş gibi gösterilmemişti oysaki)

Tayfa çok güçlü ama karşıdakilerde çok güçlü.

Mesela kiku Luffynin çok güçlü dediği 3. Kişi sanırım. Ve daha bunlardan güçlü 3 samuray daha var. 9 kın büyük ihtimal bugüne kdar gördüğümüz en güçlü müttefikler. Lawdan bile güçlüler(kinemon çok güçlüymüş gibi gösterilmemişti oysaki)
9 kin'de cok güçlü bençe yanlızça 5 kişi var diğerleri'nin cok güçlü olduğu sanmıyorum kinemon filan lawa cizik atamaz. ashura denjiro kawamtsu inu ve neko kemik kadro bunlar. digerleri en fazla pedro seviyesindedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık