Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muazzam bölümdü ya. Yasu çok kral konuştu. Halkın çaresizliği, Toko... Toko'yu fark eden olacak mı merak ediyorum. Zoro'nun oraya gitmesinin sebebi ne? Başına neler gelecek? Sanırım bunun için beklememiz gerekecek.

Oda'ya saygımı arttıran bir bölümdü.

Spoiler içerik: 942
Kalemine (sinir olurum bu ifadeye de), emeğine sağlık, daha çok beynine sağlık.
Yine çok güzel yorumlamışsın, sank yuuuuu :sapkali:
Burada olan şey Kaido ve Orochi'nin bu ülkeye getirdiği, SMILE adıyla bilinen meyvenin fanfinifinfonları. Bu arkadaşların, gülmekten başka verebilecekleri hiçbir tepki yok! Oda "SMILE" adını gelip böyle bir yerde, bu şekilde kullandı, bize de bir kere daha "Helal olsun!" demek düşüyor.
Oda'ya da:sapkali:gerçekten Helal olsun!!
Tüyler diken, gözler yaşlı. Çok iyi yaşatıyor be.

Herkesin zevkine saygı duymakla birlikte ben yan karakterlerin hikayelerinin anlatıldığı bölümleri sevmiyorum yani ara boyunca acaba yosuya ne olacak acaba orochi ne yapacak diye beklemedim hiç aklıma bile gelmediler Luffy ne yapacak Zoro müdahale edecekmi Law gelecekmi diye bekledim Luffy ve Law görünmedi bile Zoro'da geldi izledi biraz idamı senin benim gibi.Benim açımdan boş bölüm üstüne bir de ara var şu Wano'nun çok umrumda olmayan tarihi 20 yıl öncesi 20 yıl sonrası falan hikayesi artık bitse de asıl meselemize Luffy ve ekibinin yonkou Kaido'yu indireceği bölümlere gelsek artık.
Katılıyorum. Ben de bunları okumuyorum bile. Daha sonra içlerinden çok önemli bir detay çıkarsa döner bakarım.

O değilde feci mesaj vermişsin Zoro Kaido'yu alacak dedikten sonra, harbi canım acıdı o nasıl bir göndermedir öyle, söz sanatı resmen :respect:
Ahaha. Zoro'cular hoplayacak. :sapkali:
Kalemine (sinir olurum bu ifadeye de), emeğine sağlık, daha çok beynine sağlık.
Yine çok güzel yorumlamışsın, sank yuuuuu :sapkali:

Oda'ya da:sapkali:gerçekten Helal olsun!!

Tüyler diken, gözler yaşlı. Çok iyi yaşatıyor be.
Eyvallah. Övgüler Oda'ya. :sapkali:

Yazık. One Piece’i One Piece yapan ve sadece Luffy, Zoro ve tayfa ekseninde olmasını engelleyen şeyler bunlar. Mesela benim en sevdiğim hikayelerin başında Noland ve Calgara gelir. One Piece dövüş odaklı değil hikaye odaklı tayfanın dışında da yaşayan bir dünyanın olduğu bir şeyler anlatmak isteyen bir seri bu tarzı beğenmiyorsan Dragon Ball öneririm. Orada BAM BAM BAM.
Kesinlikle katılıyorum .Ben de bu seriyi zamanı gelince Baratiedeki Gin gözükecek diye izliyorum.kapak hikayelerinde gedatsu ,enel,cp9 okumak mukemmel oluyor .One piece yi bu kadar buyuk yapanda bu karakterler .
Viper ,kohza ,senior pink ,hiluluk,baby5, say say bitmezler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık