Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enfes bölüm yine. Oda artık dramaları daha etkileyici bir tarzla aktarıyor. Salya sümük zorlama değil, az ve öz söylenerek hissettiren türden. Bu bağlamda Oden ve Yasu ile başlaması oldukça iyiydi.
Sonrasında yine sakince ve adım adım finale doğru ilerliyor. Bunu tebrik etmeden geçemeyeceğim.

Yasu'nun dikkat çekme planı en başta saflık gibi geldi de birkaç diyalog sonunda daha anlaşılır oldu. Orochi'nin ve adamlarının dikkatini dağıtıp rehavete kapılmalarını sağlıyor. Bu, Witching Hour Boy'u hala arananlar listesinde tutmasına sebebiyet vermiş olsa da. Ama öte yandan halkın da dikkatini dağıtıp isyana hazırlıksız yakalanmalarına neden olabilir. Tabi Oda bunu görmezden gelecektir.

Orochi'nin delirmesi ve panik halde Yasu'ya koşturması, kişiliğini bir kez daha pekiştiriyor. Doğasındaki korkaklık ve inanılmaz temkin, onu çok başarılı bir survivora çeviriyor. Çevresindeki kimse bunu kavrayamıyor.

"Bunun korkaklığı cidden baş ağrısı" repliği çok doğal bir komikliğe sahip. :D

Saygıyı hak edenler saygıyla anılmalı. Yasu şef sonuna kadar hak ediyor. Toprağı bol olsun.

Sonraki analoji güzeldi.
Cidden bölümü en iyi anlatacak yorum bu olabilir. Oda geçen sayıyla birlikte bu sayının son anına kadar çok güzel hazırlık yaptı. Ben Luffy gibi diğer kişilerin tepkilerini de görmek isterdim, ama olsun. Sonraki sayıda göreceğizdir.

Aksiyon bekleyen arkadaşlar ise sonraki sayı istediklerini alacaktır. Toko kabak gibi gözüküyor, Ebisu halkı gelmiş. Orochi gibi ezik bir tip onları kolaylıkla bırakmayacak olsa gerek.

Cidden bölümü en iyi anlatacak yorum bu olabilir. Oda geçen sayıyla birlikte bu sayının son anına kadar çok güzel hazırlık yaptı. Ben Luffy gibi diğer kişilerin tepkilerini de görmek isterdim, ama olsun. Sonraki sayıda göreceğizdir.

Aksiyon bekleyen arkadaşlar ise sonraki sayı istediklerini alacaktır. Toko kabak gibi gözüküyor, Ebisu halkı gelmiş. Orochi gibi ezik bir tip onları kolaylıkla bırakmayacak olsa gerek.
Katılmıyorum. En güzel ben anlattım. Ben!

:sapkali:

Hapishanelere normalde canlı yayın açmazlar ama Queen, Komurasaki'nin cenazesini izlemek için kurdurmuştu bir ekran. Luffy de oradan görecektir. Ama Luffy Yasu'yu tanımıyor. Onun yerine sahneye atlayıp zarar görecek olan Toko için öfke ibresi yükselecektir.

Hiç aksiyon olmadan böyle özenle işlenmiş 179 bölüm okurum sıkılmadan.

Katılmıyorum. En güzel ben anlattım. Ben!
Buna katılıyorum.

Zoro'da luffy gibi sinirini alamayıp kendini Kaido'nun yaninda bulur mu acaba? Ama bizim luffy gibi duygularina hakim olabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık