Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caribou'nun bırak tayfayı, filoya bile katılmayacağını düşünen tek kişi ben miyim yahu?
Ne filosu?
Ne işi var o adamın orada?
En fazla balıkadam adasına köle diye gönderir onu Luffy. Önceki günahlarının kefaretini ödesin.

Caribou'nun bırak tayfayı, filoya bile katılmayacağını düşünen tek kişi ben miyim yahu?
Ne filosu?
En fazla balıkadam adasına köle diye gönderir onu Luffy. Önceki günahlarının kefaretini ödesin.
Telaş yapma yau :D

Baksana adam nasıl da iyi niyetli, size çok faydam olacak diyor. Yani diyelim ki kötü, kötüyse bile bizimkilere yardımcı olsa fenamı olur?! Kaldı ki Timsah'ta eskiden kötü bir adamdı ama mf'de Luffy ve Ace'in canını kurtardı... Geçmişte kötü de olsa insanlara şans vermek gerekiyor, lütfen bu kadar katı olmayın!

Telaş yapma yau :D

Baksana adam nasıl da iyi niyetli, size çok faydam olacak diyor. Yani diyelim ki kötü, kötüyse bile bizimkilere yardımcı olsa fenamı olur?! Kaldı ki Timsah'ta eskiden kötü bir adamdı ama mf'de Luffy ve Ace'in canını kurtardı... Geçmişte kötü de olsa insanlara şans vermek gerekiyor, lütfen bu kadar katı olmayın!
Telaş mı? Benim şüphem bile yok. Ne endişesi, telaşı? :hhh:

Crocodile'in yardım etmiş olması onu tayfaya da kazandırmadı filoya da değil mi?
Caribou da aynı şekilde işte. Bir fayda sağlar sağlamaz o ayrı. Jimbei, arc sonunda buna bir çakar, soluğu Neptün'ün ayakucunda alır.

Sonra sen sağ, ben selamet. :fool:

Telaş mı? Benim şüphem bile yok. Ne endişesi, telaşı? :hhh:

Crocodile'in yardım etmiş olması onu tayfaya da kazandırmadı filoya da değil mi?
Caribou da aynı şekilde işte. Bir fayda sağlar sağlamaz o ayrı. Jimbei, arc sonunda buna bir çakar, soluğu Neptün'ün ayakucunda alır.

Sonra sen sağ, ben selamet. :fool:
Sen öyle sen, hasır şapka bayrağıyla maceradan maceraya atılacak o adam.

Ne filosu?
Caribou kapak hikayesinde teyzeyi kırtarmak için yakalanıyor. Bir nevi iyi oluyor Değişti gerçekten adam

Caribou kapak hikayesinde teyzeyi kırtarmak için yakalanıyor. Bir nevi iyi oluyor Değişti gerçekten adam
Ohooooo ooo...
Bir teyze kurtarınca otomatikman iyi mi olmuş oluyor insanlar?
Deniz kızlarına yaptıklarnın, öldürdüklerinin kefareti ödenmiş mi oluyor böyle?

Sürünsün!
İşi yok onun o filoda.

Giderse seninkiler için iyi olmaz :oleyo:
Ama onlar çiçek başkentindeki bir hapishanedeler sanırım.
Aman ya iyi olmasınlar. Birbirlerine karşı duydukları sadakat/güven muazzam. Mesela bu tayfa şimdi yararlı olabilecek mi asıl dövüş başladığında. Şu halden sonra faydasız kalırlar.

Evet çiçek başkentindeler. Az bari oraya da uğrasın. :oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık