Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keske kral hakiyle bayilsaydi da onu demeseydi.
Caribou'yu kek adasının Ceaser'ı olarak düşünebiliriz sanırım. Zaten tayfa ile bağdaştırılacak hiç bir yanı yok. Daha önce de dedim, tayfa görevi-lakabı-hayali-trollüğü-kurtarılması gibi gibi uzar. Bu değerleri Oda'nın birden karaktere verebileceğini sanmıyorum. Diğer üyelerle ortak yanı yok. Hem Luffy için ölümüne dövüşecek biri olduğunu da sanmıyorum.

Tek avantajı logia oluşu, tayfada logia yok.

Luffy kaidonun bir yonkou olduğundan bahsediyor hyoya. hyo ise yonkouların ne olduğunu bile bilmiyor gibi. Kaido 20 yıl önce yonkou değilmiş sanırım. Sonradan olmuş. Çünkü hyo Rogerı biliyor. Roger o dönem gelmiş wb de gelmiş. Ama işgal etmemişler. Yonkoular Roger sonrası ortaya çıkıyor net olarak galiba. Rocks demek ki çok eski sayılmaz. Rocks dağılmış, kısa bir süre sonra bugün yonkou olacak ünlü en güçlü korsanlar alan kapmaya başlıyor. Bu dönemde Roger da ortaya çıkıyor onlar gibi. En son Roger öldükten sonra en güçlü 4 korsana yonkou deniyor. Sanırım hikaye bu şekilde.

@Smoker
Wano ne bilgi alan ne bilgi veren kapalı bir ülke. O yüzden bilmiyor.
Aslında Roger'ın korsanlar kralı olduğunu da bilmemeliydi. Roger Wano'ya geldiğinde KK değildi. Ortadan kaybolduğu bir yılda KK olarak anılmaya başlamıştı.

Caribou'nun tayfaya katılmasına ben sevindim açıkçası.:D
Geçici süreliğine katıldığını söyleyenler olmuş ama bence kalıcı çünkü Luffy şöyle bir süzüyor ve değiştiğine kanaat getiriyor. Bir süre beraber takılıp gemiye bindirdikten sonra kovacağını sanmıyorum. Tayfası gümlediyse filoya alma gibi bir durumda olmaz. Bizim tayfa da başta karşı çıkacaktır ama sonradan kabul edeceklerdir.

Daha önce atıldımı bilmiyorum ama One Piece'de defalarca izleyip güldüğüm ender sahnelerden biri şurası;
:hhh:

Luffy kaidonun bir yonkou olduğundan bahsediyor hyoya. hyo ise yonkouların ne olduğunu bile bilmiyor gibi. Kaido 20 yıl önce yonkou değilmiş sanırım. Sonradan olmuş. Çünkü hyo Rogerı biliyor. Roger o dönem gelmiş wb de gelmiş. Ama işgal etmemişler. Yonkoular Roger sonrası ortaya çıkıyor net olarak galiba. Rocks demek ki çok eski sayılmaz. Rocks dağılmış, kısa bir süre sonra bugün yonkou olacak ünlü en güçlü korsanlar alan kapmaya başlıyor. Bu dönemde Roger da ortaya çıkıyor onlar gibi. En son Roger öldükten sonra en güçlü 4 korsana yonkou deniyor. Sanırım hikaye bu şekilde.

@Smoker
Helal olsun. Ben aklımda toplayıp yazamıyorum böyle ama öyle yazmışsın ki tökezlemeden okuyup kafama yattı.

Wano ne bilgi alan ne bilgi veren kapalı bir ülke. O yüzden bilmiyor.
Aslında Roger'ın korsanlar kralı olduğunu da bilmemeliydi. Roger Wano'ya geldiğinde KK değildi. Ortadan kaybolduğu bir yılda KK olarak anılmaya başlamıştı.
Onu da düşündüm. Ama bence kaido veya wb yonkou olsaydı o zamanlarda, hyonun hatta odenin bundan haberi olurdu ve hyolara kaido bir yonkou çok dikkatli olmalıyız vs diye haber verirdi.

Caribou'nun tayfaya katılmasına ben sevindim açıkçası.:D
Geçici süreliğine katıldığını söyleyenler olmuş ama bence kalıcı çünkü Luffy şöyle bir süzüyor ve değiştiğine kanaat getiriyor. Bir süre beraber takılıp gemiye bindirdikten sonra kovacağını sanmıyorum. Tayfası gümlediyse filoya alma gibi bir durumda olmaz. Bizim tayfa da başta karşı çıkacaktır ama sonradan kabul edeceklerdir.

Daha önce atıldımı bilmiyorum ama One Piece'de defalarca izleyip güldüğüm ender sahnelerden biri şurası;
:hhh:
Luffy tabi ki düşünecek. Önceden kötü olan bir adam gelmiş adadan çıkmak için gemine bineyim diyor. Luffy'nin düşünmesinde extrem bir olay yok bence.

Arc sonu yol ayrımına gireceklerini düşünüyorum. Bundan tayfaya üye falan olmaz. :(

Bu bölüm, spoiler yorumları ile bölüm yorumlarını kıyaslayınca aynı süre içinde 200 yorum farkla açık ara spoiler yorumlarının önde olduğu görülüyor. Bizim millet cidden dedikoduyu, gerçek olandan daha çok seviyor. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık