Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caribou denilen ne olduğu belli olmayan adamın resmini atmayın yahu.:hıh:

Tayfaya katılırsa Luffy'nin Balıkadam halkına hesap vermesi gerekir. Kendi himayene aldığın yerde tayfandaki kişinin denizkızı kaçırması olacak şey değil.

Caribou denilen ne olduğu belli olmayan adamın resmini atmayın yahu.:hıh:

Tayfaya katılırsa Luffy'nin Balıkadam halkına hesap vermesi gerekir. Kendi himayene aldığın yerde tayfandaki kişinin denizkızı kaçırması olacak şey değil.
Üstelik Jinbe'de tayfada. İlk ona bir açıklama gelir heralde. :oleyo2:

Ama ben katılacağını düşünmüyorum da filoya dahil olur umarım.

Bölümde bazı sıkıntılı yerler var. Resimleri görmeden, sadece metin üzerinden çevirdiğim için çoğul ve tekil karışıklığı olmuş. Vakit olduğu zaman düzeltirim. Dün sabahın beşinde hala bununla uğraşıyordum. Çeviren arkadaşım dayanamayıp yattı, o yüzden böyle vermek zorunda kaldık. Kusura bakmayın.
elinize sağlık başkan.

Herkes caribou tayfada deyince. Bende gelecek sandım. Oda nın işi belli olmaz.
Emrindeyim dedi diye öyle düşünüldü. Luffy izin versin diye ikna etmek amaçlı söylediğini düşünüyorum. Sonuçta daha önce kötü olan bir karakterdi. Değiştim, emrindeyim tarzı şeyler söylemese Luffy izin vermezdi. Zaten ilk gördüğü anda tekmelemeye çalışıyor. :oleyo:

Emrindeyim dedi diye öyle düşünüldü. Luffy izin versin diye ikna etmek amaçlı söylediğini düşünüyorum. Sonuçta daha önce kötü olan bir karakterdi. Değiştim, emrindeyim tarzı şeyler söylemese Luffy izin vermezdi. Zaten ilk gördüğü anda tekmelemeye çalışıyor. :oleyo:
Keske kral hakiyle bayilsaydi da onu demeseydi.

Luffy kaidonun bir yonkou olduğundan bahsediyor hyoya. hyo ise yonkouların ne olduğunu bile bilmiyor gibi. Kaido 20 yıl önce yonkou değilmiş sanırım. Sonradan olmuş. Çünkü hyo Rogerı biliyor. Roger o dönem gelmiş wb de gelmiş. Ama işgal etmemişler. Yonkoular Roger sonrası ortaya çıkıyor net olarak galiba. Rocks demek ki çok eski sayılmaz. Rocks dağılmış, kısa bir süre sonra bugün yonkou olacak ünlü en güçlü korsanlar alan kapmaya başlıyor. Bu dönemde Roger da ortaya çıkıyor onlar gibi. En son Roger öldükten sonra en güçlü 4 korsana yonkou deniyor. Sanırım hikaye bu şekilde.

@Smoker

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık