Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
EtenBoby japonca biliyor. Bulduğu kaynak kesinse onunki doğrudur.

Atılan bir resmi gördüm, onlar fake olmasaydi keşke. :D
2ch adlı yerden çevirdiler ama Talkop adlı sitede de aynısı var. Büyük ihtimal doğrudur. Hiç hoşuma gitmedi, aradan sonra böyle bölüm gelmesi. Gerçi sakladıkları olaylar vardır, geçen ki Ryuma olayı gibi.

Bu haki türünü tüm amiraller kullanabiliyordu sanırım. Muhtemelen tüm imparatorlar da kullanabiliyordur. Yani Kaido'nun ölümsüzlüğünün bununla alakası olduğunu sanmıyorum. Çok saçma olur o şekilde. O zaman; denizciler ve yonkou, öldürmek istediler ama öldüremediler, demeyeceksin.

Bölüm bu kadar değildir herhalde. Çok kısa bu şekilde. Belki bahsedilen flashback sahneleri falan vardır ekstradan.
Bu haki türünü tüm amiraller kullanabiliyordu sanırım. Muhtemelen tüm imparatorlar da kullanabiliyordur. Yani Kaido'nun ölümsüzlüğünün bununla alakası olduğunu sanmıyorum. Çok saçma olur o şekilde. O zaman; denizciler ve yonkou, öldürmek istediler ama öldüremediler, demeyeceksin.

Bölüm bu kadar değildir herhalde. Çok kısa bu şekilde. Belki bahsedilen flashback sahneleri falan vardır ekstradan.
Yanlış hatırlamıyorsam 18 defa yenilmiş Kaido .Öldürülemediğinden ve her kaçışında denizcilere çok zarar vermiş olmalıki amiraller kazanabileceğini bilse bile bulaşmıyor olabilir.Öldürülecek diye bir kaide yok.Bkz.Crocodile-Doffy-Enel-Cracker-kata.

Yanlış hatırlamıyorsam 18 defa yenilmiş Kaido .Öldürülemediğinden ve her kaçışında denizcilere çok zarar vermiş olmalıki amiraller kazanabileceğini bilse bile bulaşmıyor olabilir.Öldürülecek diye bir kaide yok.Bkz.Crocodile-Doffy-Enel-Cracker-kata.

Kaido 7 kez yenildi de, yanılmıyorsam hep tek başına meydan okumuş. Ayrıca Kaido ölmeden aradan çıkacak birisi gibi gözükmüyor. Şu an gözüken amacı ise büyük bir savaş çıkarmak. Sadece ölmeyi düşünüyor gibi.

2ch adlı yerden çevirdiler ama Talkop adlı sitede de aynısı var. Büyük ihtimal doğrudur. Hiç hoşuma gitmedi, aradan sonra böyle bölüm gelmesi. Gerçi sakladıkları olaylar vardır, geçen ki Ryuma olayı gibi.
1 2 saate dahası çıkar inşallah . Muhtemelen Hiyori anlatırken geçmişe de götürecek anılar ile. Sırf Hiyori ile Zoro konuşma ve Hyo vs Armodillo bütün bölümü kaplamaz herhalde :D

Oda Luffy'nin KK yolculuğunu zirveye çıkışını çok güzel altını doldurarak anlatıyor her geçen gün hatta her geçen saat güçlenerek,kendini geliştirerek ve gelişmenin bir yolunu arayarak geçiriyor Luffy.Rayleigh ona sadece haki veya farklı güçler kazandırmadı Ray Luffy'e bir felsefe kazandırdı bulunduğu her durumda kendini geliştirme bir üst seviye çıkma güdüsünü geliştirdi.Luffy'nin bu durumları çok hoşuma gidiyor en azından kötek yiyerek gelişmesinden daha güzel duruyor mücadele ederek farklı teknikler kazanarak seviye atlaması.Şuan üstünde çalıştığı teknik Kaido'nun devrilmesi için bir altyapı olsa da bu yeterli olmayacaktır 1 vs 1 imkansız takım oyunuyla ve kombinasyonla yenileceğini düşünüyorum.

Hyo bu hakiyi biliyorsa neden yenilmiş?Acaba bu haki kişiye göre farklılık gösteriyormu ? Kaido'nun bu teknikle yenilmesi muhtemel çünkü Kaido'nun bedeni sağlam ama ruhu harap olmuş , bu teknik ruhu etkiliyor muhtemelen.
Bu haki tekniğini bilmek bir anda kral yapmıyor ki adamı? Sento da biliyor mesela, tokat manyağı olur Yeni Dünya'da gördüğümüz çoğu kişiye. One Piece'de güçler diğer shounenlerdeki gibi işlemiyor, kombinasyonlardan oluşuyor. Ben başıma şaringan götüme Hashirama geni takayım da milleti tokatlayayım yok. X gücü birini bir anda tanrılaştırmıyor.

Hapishane girişi ne kadar güzelse, gelişen olaylar o kadar kalitesiz. Elleri kelepçeli mağrur mağrur yürüyen Luffy'den bu tekniği yapabilirsem Kaido'ya zarar verebilirim Luffy'e.
Ben de enayi gibi Papillon gibi bir kurgu, işleyiş, falan bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık