Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bigmom'dan güçlü biri yok onu geçin birkere.Şuanda yok daha öncede yoktu.

Kaido'yu ejder halini görünce şaşırmadık tabi zaten iki ihtimal vardı.Ya Oni teması yada Ejder teması açikçası ben Oni diye düşünüyodum.Acaba bu koca ejderle nasil kavga ediyor bu adam.

Bende en zor yenilecek imparatorun Big Mom olduğunu düşünüyorum. Denizciler alsa BM'yi hikaye açısından güzel olurdu. Ayrıca Kaido'nun yarasını Sakazuki vermiş olsa daha güzel olur.

Her sağ kol gibi King'in yeri de ayrı olur tabi.

Sendeki bu zoan sevdası da bitmedi gitti ha. :/

-Bigmom'ın adamlarına ulaşmak zor olduğu için yenmek zordur. Birisinde sürekli çıkan çok sert zırhlar mevcut, diğeri de anormal bir k.hakiye sahip. İkisine de ulaşmak baya sıkıntı. Yani bu adamlara zor ulaşırsın zor yıkarsın.

-Kaido'nunkilerde ise durum farklı. Ulaşmak kolaydır, zira darbelere kafa atan tiplerden oluşmakta. Fena dayanıklılar. Yani bu adamlara kolay ulaşırsın zor yıkarsın.

Sonuç olarak aynı kapıya çıkıyor benim mantığıma göre.
Mangaka demiş olum en iyi bire bir meyvesi diye :bilmem:

Hayır. Senin mantığına göre zor ulaşıp zor yıktığın adam daha güçlü olmalı. Çünkü o adama ulaşmak için ekstra bir efor sarf etmen gerekir. Doğru denklem şu olmalı bence.

BM komutanlarına zor ulaşırsın kolay yikarsın. Kolaydan kastım Kaido yıkımcılarına göre. Yanlış anlaşılmasın.

Kaido yıkımcılarına ise kolay ulaşır zor yıkarsın.

Hangisinin daha tehlikeli olduğu tartışılır ama bence zor yıkılmak daha büyük bir olay.

Her sağ kol gibi King'in yeri de ayrı olur tabi.

Mangaka demiş olum en iyi bire bir meyvesi diye :bilmem:

Hayır. Senin mantığına göre zor ulaşıp zor yıktığın adam daha güçlü olmalı. Çünkü o adama ulaşmak için ekstra bir efor sarf etmen gerekir. Doğru denklem şu olmalı bence.

BM komutanlarına zor ulaşırsın kolay yikarsın. Kolaydan kastım Kaido yıkımcılarına göre. Yanlış anlaşılmasın.

Kaido yıkımcılarına ise kolay ulaşır zor yıkarsın.

Hangisinin daha tehlikeli olduğu tartışılır ama bence zor yıkılmak daha büyük bir olay.
Yalnız zor yıkmaktan kastım zor ulaştığın için zor yıkılması idi. :/ Adama vuramıyorsan zor yenersin işte.

İki düşmanla da 10 saat kapıştığını düşün. Birisine 50 kere vurduktan sonra yenebilmişsin, diğerine de 100 kere vurduktan sonra. Ne fark eder ki? İkisi de seni aynı şekilde uğraştırmış, aynı eforu harcatmış sonuçta. Her karakterin farklı meziyetleri mevcut, hepsinden tek tip olmasını bekleyemeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık