Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kafamızda kurduğumuz gibi işlemez kısmına katılıyorum. Ancak Jack gibi kaç tonluk mamutu mu fırlatıp atmak kolay, yoksa bisküvileri mi? Cracker'ın bisküvilerini aşmak Fuji gibi biri için çok zor değil. Fuji o bisküvilere izin bile vermez. Bu arada amaç Dof'u almak, başarı ancak bu olabilir. Bir de oradan tek parça çıkabilmek tabi.

Evet, ancak Cracker için iyi bir eşleşmeydi Luffy. Öte yandan Fuji öyle değil. Fuji'ye karşı birşey yapamaz Cracker'ın bisküvileri.
Orası ayrı ya zaten,ona birşey demedim,tiger isimli saldırısı vardı onu kullansa ana bedenle birlikte tekler yani

Kaido'nun şöyle bir sahnesini bekliyorum.

Ateş püskürtme olayı da kesin gibi. Ejderha ateşleri normal ateşten hep çok daha güçlü olur. Mesela LORT serisindeki güç yüzükleri normal eteşle yok edilemezken tek yüzük hariç diğer tüm yüzükler yok edilebiliyo Ejdarha ateşiyle.

Direk ateş meyvesi bonusu da var meyvenin akın akın geliyor.

Olabilir ama tek görünen jack oda dayanıklılık ile ön planda,daha birşeyini görmedik yani,gördükten sonra bakalım
Oradan değil de kadrodan yürüdüm ben. BM çok geniş ve güçlü sayılabilecek bir kadroya sahipken Kaido'nun 3 yıkımcısından başka kimsesi yok görünüyor şu an. Dengenin sağlanması için yıkımcıların baya güçlü çıkması lazım.

Oradan değil de kadrodan yürüdüm ben. BM çok geniş ve güçlü sayılabilecek bir kadroya sahipken Kaido'nun 3 yıkımcısından başka kimsesi yok görünüyor şu an. Dengenin sağlanması için yıkımcıların baya güçlü çıkması lazım.
Kaido'dan da çıkar bir şeyler illaki. Kaido zaten Bigmom'dan daha güçlü desek, Kaido'nun en baba adamları da Bigmom'ınkilerden güçlü desek, ee ne anladık ki biz bu işten? :/ Önemli olan güçlü karakterlerin seviyesidir. Çöplerin kaç kişi olduğunun bir önemi yok bana sorarsan.

Kaido'dan da çıkar bir şeyler illaki. Kaido zaten Bigmom'dan daha güçlü desek, Kaido'nun en baba adamları da Bigmom'ınkilerden güçlü desek, ee ne anladık ki biz bu işten? :/ Önemli olan güçlü karakterlerin seviyesidir. Çöplerin kaç kişi olduğunun bir önemi yok bana sorarsan.
İlla ki çıkar canım. Demek istediğim Bm'de komutanlar dahil 10 kişi varsa Kaido'da 5 kişi varsa yıkımcılar daha güçlüdür. Ek olarak yıkımcıları daha güçlü görmemin bir sebebi de bire bir dövüşte zoan meyvelerden daha iyisinin olmaması. Bu tarz adamlar tam savaş makinesi oluyor.

İlla ki çıkar canım. Demek istediğim Bm'de komutanlar dahil 10 kişi varsa Kaido'da 5 kişi varsa yıkımcılar daha güçlüdür. Ek olarak yıkımcıları daha güçlü görmemin bir sebebi de bire bir dövüşte zoan meyvelerden daha iyisinin olmaması. Bu tarz adamlar tam savaş makinesi oluyor.
Sendeki bu zoan sevdası da bitmedi gitti ha. :/

-Bigmom'ın adamlarına ulaşmak zor olduğu için yenmek zordur. Birisinde sürekli çıkan çok sert zırhlar mevcut, diğeri de anormal bir k.hakiye sahip. İkisine de ulaşmak baya sıkıntı. Yani bu adamlara zor ulaşırsın zor yıkarsın.

-Kaido'nunkilerde ise durum farklı. Ulaşmak kolaydır, zira darbelere kafa atan tiplerden oluşmakta. Fena dayanıklılar. Yani bu adamlara kolay ulaşırsın zor yıkarsın.

Sonuç olarak aynı kapıya çıkıyor benim mantığıma göre.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık