Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuride k. haki, geleceği görme işini kıvırabilmişti bu Oda ama burada ne yapar bilemedim. Momonun Roger muhabbeti de bi yerlere bağlanacak sanırım.

Bu arada “üyeler açıyor konuyu, engellediğim biri olduğu için göremiyorum bu nasıl iş vs” diyen mister, konu için teşekkürler. :)
Ahahhaha komik.Bu kıvırmaksa bizi çok kötü şeyler bekliyor.

Beyazbıyık Ile bağlantısı olan şimdiye kadarki en güçlü düşman gelecek demişti. Bakkin ve Beyazbıyık zamanında aynı gemide bulunmuş. Bu en güçlü düşman Kayalar mensubu biri çıkabilir yani.
Kaido bu adamlardan önce işlenmeyecek büyük ihtimal. Bu adamlar ile olan savaş bir şekilde bu zaman muhabbeti ile ayarlanacak. Yani bizimkiler geçmişe gidebilir. Ya da bir zaman sıkışması olacak. Çünkü Kaido karşısında görünene göre yetersizler...

Tabi olay doğaçlama gelişecek. Şunları bir yenelim güçlenelim muhabbeti değil.

İleri gidiyorsa geri de gidebilmeli. Mangaka bu sefer flashback olayını geçmişten kesitler şeklinde değil de direkt geçmişe giderek ve karakterleri o geçmişte kısa süre de olsa yaşatarak verebilir. İlginç bir yenilik gelir flashback olayına.

Zamanda atlamayı sağlayan şey, Wano'da bulunan portal gibi bir şeyse, ben Zoro'nun da bu portaldan geçmiş olabileceğini düşünüyorum. Yön duygusunun olmamasını, Wano'yu ve ailesini unutmasını bu zaman atlamasına bağlayabilir.
Yön duygusuyla ilgili kısım mantıklı. Klasik ama... Daha önce Zoro'nun çok küçükken ülkenin kaos durumundan kurtulabilmesi için ailesi tarafından denize bırakıldığını bunun sonucu olarak oradan oraya savrulan Zoro'nun yön duygusunu kaybettiğini konuşmuştuk @Chaos Bringer ile. Bir diğer seçenek ise Zoro'nun içindeki ikinci kişiliğin Zoro'ya baskın gelmesi sebebiyle yön karmaşası yaşaması. Senin dediğinle birlikte 3 seçeneğin de kendi içinde bir mantığı var.

Bence bu portal-gelecek-geçmis olayı şu şekilde de işlenebilir. Zoronun güçlenmesi için geçmiş zamana gitmesi de mümkün. Malum Zoro'nun geçmişi ve aile bağları, Ryuuma ile olan ilişkisi vs. önemli. Zoro hem geçmişinde güçlenme imkanı bulurken hem de ailesiyle ilgili hatıraları da canlandırmış kendi benliğini ve kimliğini tüm yönleriyle bulmuş olur. Hem zihinsel hem de bedensel olarak güçlenmiş olur. Bir taşla iki kuş :good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık