Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 918: Luffytaro İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

• İyi

• Orta

• Kötü

• Çok Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ryuma aslında Zoro. O yüzden eşit dövüştüler ve Zoro aldı bir anda. Bunlar hep zaman. Zoro çoktandır King.

Orochi ismi teoriye müsait bence de.

Oda korsan ve denizcilerin sadece isimlerini almış. Mesela gerçek karasakal, Robert Maynard isimli bir denizci eliyle öldürülüyor. Seride bunun olması imkansız gibi bir şey.
Yani gerçeğinin hikayesiyle, seridekinin hikayesi çoğu zaman uyuşmuyor.

Ama diğer isimlendirmelerde (özellikle mitolojik olanlar) genelde beklenen çıkıyor.

Bu değerlendirme olarak yazdığım uzun yazımla bağlantılı bir söylem. Onu okursan ne demek istediğimi anlarsın. Ayrıca Kaido olunca Jack’in gücü mü azalıyor
Yok yav ben senin tezini çürütmek için yazmadım ya da senin yazdığın diğer yazıya nazaran yazmadım. :D Sadece sana ne düşündüğümü söylemek istedim. :utan:

Luffy dediğimiz adam sağ kol seviyesine 3 tane canavarı yenerek ulaştı.Zoro kimi yendi de bu seviyeye ulaştı ? Pica ?
O mantık öyle islemeyecek hacı. Yani mantıklı dediğin ama o süreç yalan oluyor. İlerlerken bile güç kasmaya devam ediyorlar gibi duruyor.

Onun dışında Luffy'nin kendini Cracker ve Dof'ta zorladığını gördük ama doğrudan level aldığını söyleyemeyiz. Katakuri dövüşü Luffy için dönüm noktasıydı.

Dof ve Cra ker dövüşleri çok tartışıldı biliyon. Luffy harbiden zorlandı bu adamlarda ama güç olarak eksik değildi. Katakuri de doğrudan bir eksiklik vardı.

Bunun Zoro'dai izdüşümü Jack eğer 3. adamsa onu level alarak geçmek olabilir. Sağ kolsa pek bir mantığı kalmıyor ama.

Yok yav ben senin tezini çürütmek için yazmadım ya da senin yazdığın diğer yazıya nazaran yazmadım. :D Sadece sana ne düşündüğümü söylemek istedim. :utan:
Yok o manada demedim ben. Hani onu niye dediğimi bilmediğinden anlamamışsındır diye söyledim yoksa o manada yazdığını düşünmedim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık