Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin arkasındaki kadının cefasını da Zoro çekecek, haklısınız gençler Luffy, sakat olduğundan Zoro yapmalı her işi :artiz:
Luffy Reyizin tek hatası Zoro'ya guvenmesidir. Ama insan sağ koluna da guvenemeyecekse neye güvenecek?

@Kuroro

Yılardır Zoro'ya adam dedik. Herif yari çıplak sumocuları kesmeyen bir sapik cikti.

Oda'yı bazı konularda takdir ediyorum.

Yıllarca Sanji prensipleri diye diye adamı linç ettiler. Şimdi yavaştan Zoro'nun da benzer prensipleri ortaya çıkmaya başladı.:alkis:

Zoro'nun gözlem hakisi fakiri olmasına mı yanayım, arkasındaki kızın alınmasına izin vermesine mi yanayım. Kaptanı bile kızdırmış Zoro. Bir de nutuk çekerdi ''Burası Yeni Dünya, dikkatli olmalıyız'' diye. Nerde o eski Zoro. Adam sadece kendini düşünen bir bencile dönüşüyor. Herhalde lanetli kılıçların bir etkisi olsa gerek. İki yıllık aradan sonra bu tarz sahneleri çoğaldı. Bana göre lanetli kılıç etkisi.

Wano Wano dediniz, alın size Wano. Sıra hangi karaktere geliyorsa, Oda o karakterin de normal bir karakter olduğunu göstermek için kalemini akıtıyor mübarek.

Bir de Luffy'nin kral haki sahnesine ayrıntılı çizmemiş bile. Eskiden olsa bayılanları falan gösterirdi. Ki bu hali daha güzel. Bu gücün Luffy için normalleşmesini gösteriyor(bana göre) ki ben bu durumu sevdim.

Üye silindi 1004

Biraz okumayı bilen Luffy'nin Zoro'ya bıraktığını da bilir. :oleyo2:

:oleyo2: Shirahoshi'yi de bıraktık ama duramadı. :oleyo2:

Bu arkadaş net troll. :oleyo: Troll diyorsam kötü bir şey diyorum sanma yalnız. Troll demezsem kötü bir şey derim çünkü. :(

Bu arada bölüm güzel gayet.
Shirahoshi'yi geç insan bile değil o (şimdi troll diyeceksin ama yalan mı yani? insan değil). Ayrıca Luffy durumdan gayet memnun ortalık karıştıkça keyfi yerine geliyor. Luffy'nin bugüne kadar kimseye bir şey bıraktığını gördünüz mü öylece? Bıraktığı zaman arasında muhakkak diyalog geçiyor tayfa üyeleriyle. Burada öyle bir şey yok keyfi yerinde Luffy'nin kız kaçırılsa bile güler geçer. Luffy'nin arkasında duruyor kız baya gözüküyor hala "Zoro ayıp etti" oluyor. Kız Luffy'nin arkasındaymış. Kız samuray ve savaşçı olduğunu söylemiş bir kere. Ona yardım etseler yazıklar olsun. Sanji olsa ederdi diyor herkes. Fakat Sanji, Monet iyi bir kadın olsa ve çer çöp ona saldırsa onu bile korumaya çalışırdı. Zoro ve Luffy'nin kafası rahat gözüktüğü gibi. Gülüyorlar eğleniyor şakalaşıyorlar etrafı inceliyorlar umurlarında değil. Bu arada Zoro haterlar ayıp etti diye geziyor. Luffy bile salmış eğlencesine bakıyor siz kaptandan iyisini mi bileceksiniz?

Luffy Reyizin tek hatası Zoro'ya guvenmesidir. Ama insan sağ koluna da guvenemeyecekse neye güvenecek?
Zoro neden Luffy'e bu sahnede güvenememiş oluyor onu da açıklar mısın ? Kadına benim arkamda durman anlamsız dememiş mi Zoro daha önce ? Üzerlerine gelen adamlar sadece kesilmekle durdurulabilen türden adamlar mı ?

Ciddi anlamda boş yapıyorsun hani dersin çıplak adam kesmeme olayı nereden kaynaklanıyor nasıl saçma bir anlayıştır kabul ederim ama Luffy'nin arkasından alınan kadının bedelini Zoro'ya yüklemen tamamen saçmalık başka bir şey değil.

Shirahoshi'yi geç insan bile değil o (şimdi troll diyeceksin ama yalan mı yani? insan değil). Ayrıca Luffy durumdan gayet memnun ortalık karıştıkça keyfi yerine geliyor. Luffy'nin bugüne kadar kimseye bir şey bıraktığını gördünüz mü öylece? Bıraktığı zaman arasında muhakkak diyalog geçiyor tayfa üyeleriyle. Burada öyle bir şey yok keyfi yerinde Luffy'nin kız kaçırılsa bile güler geçer. Luffy'nin arkasında duruyor kız baya gözüküyor hala "Zoro ayıp etti" oluyor. Kız Luffy'nin arkasındaymış. Kız samuray ve savaşçı olduğunu söylemiş bir kere. Ona yardım etseler yazıklar olsun. Sanji olsa ederdi diyor herkes. Fakat Sanji, Monet iyi bir kadın olsa ve çer çöp ona saldırsa onu bile korumaya çalışırdı. Zoro ve Luffy'nin kafası rahat gözüktüğü gibi. Gülüyorlar eğleniyor şakalaşıyorlar etrafı inceliyorlar umurlarında değil. Bu arada Zoro haterlar ayıp etti diye geziyor. Luffy bile salmış eğlencesine bakıyor siz kaptandan iyisini mi bileceksiniz?
Güler geçerden sonrasını okumadım yav. Bu mu gülüp geçtiği durum? Kızmış işte Zoro'ya. Cümleleri kuruş şeklinden bile belli gerçi. Neysem.

Kaptanından azar yiyen bir Zoro var kız hala Zoro'nun arkasına sığınmamış Luffy'nin arkasında diyorlar ya he he geçiniz efendim Luffy Zoro'ya emanet etmiş ki tepkili bir şekilde bu cümleyi kurmuş işte. Puhauha gülünç oluyorsunuz.

Zoro neden Luffy'e bu sahnede güvenememiş oluyor onu da açıklar mısın ? Kadına benim arkamda durman anlamsız dememiş mi Zoro daha önce ? Üzerlerine gelen adamlar sadece kesilmekle mi durdurulabilen türden adamlar mı ?

Ciddi anlamda boş yapıyorsun hani dersin çıplak adam kesmeme olayı nereden kaynaklanıyor nasıl saçma bir anlayıştır kabul ederim ama Luffy'nin arkasından alınan kadının bedelini Zoro'ya yüklemen tamamen saçmalık başka bir şey değil.
Kusura bakma ama tarafsız biri olarak yorumum kadın Lufy'nin arkasında değil ikisinin ortasında arkasında bekliyor. Perspektif açısından Luffy'nin arkasındaymış görünüyor .:)

Zoro neden Luffy'e bu sahnede güvenememiş oluyor onu da açıklar mısın ? Kadına benim arkamda durman anlamsız dememiş mi Zoro daha önce ? Üzerlerine gelen adamlar sadece kesilmekle mi durdurulabilen türden adamlar mı ?

Luffy'nin Zoro'ya güvenmiş olduğunu gördük. Ama Zoro'nun kılıçsız iki adamı engelleyemedigini de gördük. Hadi saçma bir şekilde kesmiyorsun... Ee arkadaş senin kılıcının kabzası da mı yok? Kılıcının tersi de mi yok? Yumruğun da mı yok?

Ya bırak Ferit marimonun savunulacak tarafı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık