Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 912 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace'nin sözünden dolayı tayfaya almaları lazım ama çok küçük be. Luffy de söz versin; ''Korsan Kral olduktan sonra gelip alacağım seni,'' diye.

Zoro ile Luffy'nin karşılaştığını öğrenince fark ettim ki tayfa 2 yıl aradan sonra buluşmasındaki heyecanın tekrar tekrar etmesi için ayrılıyorlar.Tabi ki kişisel fikrim. Çünkü şuan için ayrılmasından bir ekmek yiyemediler. Yine bir araya geliyorlar.

Olacak olay en fazla bu. Shanks gibi büyü gel der. Küçücük çocuğun gemiye alınmasına bırak tayfadan bir kişiyi Luffynin bile izin vereceğini sanmıyorum.
Shanks'ın davranış biçimini benimseyeceğini düşünüyorsun lakin Luffy öyle biri değil diyorum ben de.
Örneğin Roger'ı ele alalım, Roger tayfayı dağıtmış, sonra teslim olmuş ,sonra idam edilmiş. İdam edildiğinde Shanks 15 yaşındaymış, düşün artık kaç yaşındaydı Roger'ın tayfasına katıldığında Shanks.
Şimdi gelelim bizimkine, Luffy yanlış hatırlamıyorsam 6 yaşındaydı ve Shanks değimiz adamlar Yeni Dünya'yı hedefleyen taze korsanlardı. Bu kız zaten Yeni Dünya'da, belki de dünyanın en tehlikeli noktalarından birinde. Wano'dan alıp da daha tehlikeli nereye götürebilir Luffy? Bir de kız yanında olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık