Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 910: Wano Ülkesi'ne Doğru

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    219
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız bu bölümden sonra kimse Sanji'ye laf etmesin bence. Gemide geçen konuların birçoğu Sanji üzerinden. Sanji gibi birisi olmasa bölümde komedi diye bir şey olmayacak. Hee yapılan komedinin kalitesini tartışırsınız ama Sanji'nin neden bu kadar batırıldığını da anlarsınız diye tahmin ediyorum.

Oda Sanji'ye gülelim diye çiziyor galiba ama şahsen gülmüyorum.Ayrıca iticiliğin nirvanası Sanji.Topkekte karaktersizliğin dibine vurmuştu zaten.

Boş bölüm gibi gözüküyor.Keşke tayfa ilk buluşup sonra dağılsaydı.

Görüntü açısından fena bölüm değil ufak ayrıntılar üzerinden durulmamış ama kopya çektiği alanı göstermek için epey uğraşmış gibi.

Yalnız bu bölümden sonra kimse Sanji'ye laf etmesin bence. Gemide geçen konuların birçoğu Sanji üzerinden. Sanji gibi birisi olmasa bölümde komedi diye bir şey olmayacak. Hee yapılan komedinin kalitesini tartışırsınız ama Sanji'nin neden bu kadar batırıldığını da anlarsınız diye tahmin ediyorum.
Ben Sanji'nin yaptıklarını komedi olarak görmüyorum artık dostum :) Daha çok cıvıklık ,sululuk ne bilim böle çok itici gelmeye başladı veya biz çok büyümeye başladık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık