Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

90'larda Çocuk Olmak

O zamanlar bizi eve sokmak için döverlerdi , şimdiki çocuklara evden çıkması için üste para veriyorlar :D Sabah evden çıkıp manisa ovasında yürüyerek kilometrelerce yol yaptıktan sonra yorgunluktan evin merdivenlerini çıkamamaktı çocukluk :üzgünüm:

93 ve sonrasına acıyorum cidden.Baktığımızda bizden tek önde oldukları konu,teknoloji ile erken yaşta buluşmaları.Ama onunda kölesi olmuş haldeler.Orta okula geçenin elinde s5 falan var şimdi.Biz o zaman pc yi yeni tanımıştık.Öncesinde atari salonlarında dan dan vururduk tuşlara.Mortal combat,metal slug falan.Sokaktan beri gelmezdik.Yaz aylarında gece 1e kadar saklambaç falan.Arabalara top gelmesin diyen huysuz yaşlı amcalar falan.Çok güzel günlerdi.Şimdikiler faceden like peşinde,biz hayatın tadını taa o zaman almıştık.

Unknown

95 liyim onlarin cogunu yaptim aslinda..Aslinda atari hep abim oynardi ben izlerdim oynattirmazdi :(

Şimdi soruyorum beyler. Ramazanda teravih namazından sonra (veya esnasında :D) Saklambaç oynarken saf arkadaşınızı uzak bir köşede saklanırken terk edip farklı mekanlara gittiğiniz oldu mu hiç? Yoksa biz mi çok zalımdık. :/
Bir p.ç arkadaş namazda rükü ya eğilmiş adama pandik atmıştı.Adam namazı bozup tokatlamıştı arkadaşı :D

Benim oturduğum yerde tam 2009 civarında artık herkes sokağa çıkmayı felan bıraktı.
İzole alan olmuş sizin orası :D

Başıma birşey gelmeyecekse ben Digimon u Pokemondan daha çok severdim çılgınlar gibi izledim. 1. seri tabi. Bitince ne üzülmüştüm be. 2. seriyide izlemiştim oda fena değildi 3. seri tam bir felaketti 2 bölüm dayanamamıştım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık