Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İnsan alıştıra alıştıra geçer. Bu editörler de mi bir şey demez bu adama? Çok fazla gizem, çok az açıklama kasıyorsun, okuyucu soğur diye. Adamlar kendi ayağına sıkıyor resmen.

Beyazsakal'ın hatırlanması güzel. Bi vesileyle Beyazsakal'ın geçmişni öğrenmiş olduk. En azından Oda bu konuyu açıklığa kavuşturdu. Fakat Ayıboğan'ın sarhoş bir gecenin ürünü olmaya doğru gitmesi endişe verici :(

Marco'nun doktorculuk yapması hem meyvesinin Karasakal tarafından alınmadığına dair hem de hem de Marco'nun meyve gücünün sadece kendini değil başkalarını da iyileştirebildiğine dair düşünceleri doğru kılar(uyanış açmış olabilir).

Ah be Zoro, başından bela eksik olmuyor. Ya Zorolar köşe bucak kaçacak, ya da yakalanıp hapishaneye girecek. Gidişat onu gösteriyor.
Marco'nun uyanışının bu tür bir şey olacağını sanmıyorum. Bence gözyaşı ile tedavi ediyordur.

Marco'nun meyvesinin durduğu kesindi. Öldürmeden meyveyi alamaz.
Öyle şeyler dönüyordu etrafta. Ama spoilerda ''her şeylerini aldı'' cümlesi de kafa karıştırıcı.

Marco'nun uyanışının bu tür bir şey olacağını sanmıyorum. Bence gözyaşı ile tedavi ediyordur.
Orasını bilemem. Doktor olarak diğer insanları iyileştirmesi meyvesinin gücünü akla getiriyor ve o yüzden uyandırıp diğer insanları iyileştirmesi mantıklı geliyor bana.

Zoro ve Marco ismini duymak çok güzel oldu.

Yalnız spoda en çok dikkatimi çeken şey Shogun'un adı oldu.Oda ve Kishi kankaydı diye hatırlıyorum.Shogun'un isminden Orochimaru esintileri mi görücez acaba ? Onunda Kusanagi diye bir kılıcı vardı.Yılanlarla haşır neşir bi eleman olabilir gibi geldi şu an.
Eh beklenen Orochi çıktı. Yamata no Orochi mitolojide fırtına tanrısı Susanoo tarafından öldürülen yaratık. Rüzgar saldırı tabanına sahip Zoro ile aynı yerde. Aklıma ilk gelen soru Kusanagi kılıcı oldu. Shogun'un kendisinde diye tahmin ediyorum. Hoş Oda onu Kizaru'yu Amaterasu eşyalarının, saldırı isimlerini verirken kullandı. Wano ile eski teoriler çiçek açmaya başladı. Güzel bir arc olması dileğiyle.
Orichi buradan geliyor olmalı.

Marco niye tek? Yoksa Muhteşem Korsan Kaptan Marshall D. Teach Jozu ve Vista'yı öldürdü mü? :ehe:

Tuhaf bir bölüm olacak gibi.

Bu 40 yıl öncesi önemli ya. Wewil'in annesi de 40 yıl önce WB tayfasındaymış felan.
Bakkin - Carmel - Kureha - WB - Garp - Rox - Linlin. Bu isimlerin bazılarının 40 yıl öncesinde bir bağlantısı mevcut. Ya göz önünde olan bir şeyi görmüyoruz yada arkalarına detaylı bir hikaye gizledi Oda.

Benden önce yazan olmuş iyi.Orochimaru karakteri de Naruto'da öyle işlenmişti.Kusanagi kılıcı,Susanoo tarafından mühürlenmesi vs. benziyor.
Japon tarihi ve mitolojisi okursan tüm Naruto serisi hayal kırıklığı olur. Keza neredeyse olay örgüsü bile aynı şekilde işlenen olaylar mevcut.

Bakkin - Carmel - Kureha - WB - Garp - Rox - Linlin. Bu isimlerin bazılarının 40 yıl öncesinde bir bağlantısı mevcut. Ya göz önünde olan bir şeyi görmüyoruz yada arkalarına detaylı bir hikaye gizledi Oda.
Arkalarında detaylı bir hikaye kesin çıkacak. Benim hep bir beklentim vardı yakın geçmişten. Sonuçta şimdinin güçlü korsanları ve Amiral'lerinin bir geçmişi çaylak zamanları olmuştur. Onlar öyleyken kimler vardı? Az çok Kayalar diye bir grup çıktı işte şimdi de. Adamlar Roger ve WB'den önceki çağın sahipleriymiş felan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık