Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devrim Ordusu Şapkayı çalarak Kutsal ejderlere savaş ilan edecek gibi görünüyor.
Dev bu iş için uygun.

Op'ta farklı kılıç tipleri olduğu gibi hasır şapka çeşitleri var. Hangisini takarsan onun özelliğini alıyorsun. Tahminimce o şapka eskiden kutsallara sorun çıkaran-kutsalları mekanını basan birisi olabilir-birine ait olabilir. Şapka ona cesaret vb vermiş. Luffy'nin şapkası ona müttefik toplama gücü veriyor.:hhh::a:

Op'ta farklı kılıç tipleri olduğu gibi hasır şapka çeşitleri var. Hangisini takarsan onun özelliğini alıyorsun. Tahminimce o şapka eskiden kutsallara sorun çıkaran-kutsalları mekanını basan birisi olabilir-birine ait olabilir. Şapka ona cesaret vb vermiş. Luffy'nin şapkası ona müttefik toplama gücü veriyor.:hhh::a:
Göklerden gelen bir şapka vardır!!

Bu bölüm baya BIG NEWS!

Aydan gelen Hasırşapka klanının Dünya'yı ele geçirmek için uygulamakta olduğu bin yıllık planın son iki ayağından biri olan Roger'ın bu işi Luffy'e bırakmış olması sonucunda takip ettiğimiz bu hikâyenin yavaş yavaş sonuna gelmekte olduğumuzun bir göstergesi değil de nedir bu?!!?! Oh bir güzel Twei'ledim. :oleyo2:
Tam Zetsu muhabbeti gibi oldu. 1000 yıllık plan, kukla Madara, son savaş vs. :oleyo2:

Olabilir de.Söyle de olabilir mi acaba kitabelerin birleşince ortaya çıkan haritayı şapkanın bir yerine şifrelemiş veya haritasını içine saklamıştır belki.
Olabilir tabi. Roger'in şapkası Luffy'de biliyoruz en azında şimdilik. Bu sebeple eğer dediğin gibi Roger'in çıkarsa ikisinden biri sahtedir.

1) Şapka çok büyük ya bur dev takıyordu ya da bir çeşit ulusal simgeydi.
2) Şapka soğuk bir yerde tutuluyor. Bozulmaması için olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam Vegapunk bulunduğu ada soğuktu, değil mi?
3) Siluet Vegapunk olmalı.
4) Kutsal Hıyar bizim kızı görmüş. Sabo müdahale edecektir. Efsahane bir bölüm geliyor.

Neyse goygoy bir yana daha geçen bölüm Vegapunk'ın uzak bir yerde olduğu söylendi. Oysa spoiler'dan gelen kareye göre bu siluet, devasa oda ve şapka Mariejois'te gibi duruyor. Vegapunk değildir diye düşünüyorum.

Hurraaa! :oleyo2:

Vegapunk dev Luffy yapmış; şu sekiz metrelik olan. :oleyo2:
Hahaha. Bu Vegapunk da çakal çıktı. İnsan Caesar'a da gösterir nasıl yapıldığını. Garibim kaç arc'tır dev üretme derdinde. :oleyo2:

Neyse goygoy bir yana daha geçen bölüm Vegapunk'ın uzak bir yerde olduğu söylendi. Oysa spoiler'dan gelen kareye göre bu siluet, devasa oda ve şapka Mariejois'te gibi duruyor. Vegapunk değildir diye düşünüyorum.
Yeni önemli bir karakter olabilir. Sakalı, daha doğrusu yüzü Gorosei'lerden uzun boyunlu ve uzun sakallı adamı andırdı biraz. Yada bana öyle geldi :bilmem::confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık