Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 906 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teşekkür ederim. Gözümüz yollarda kalmıştı vallahi. :D

Şapka olayı harbiden büyük ses getirir. Kutsal hazine %90 o şapka çıkacak. O sondaki adam da çok ilginç. Yepyeni güçlü bir karakter mi geliyor yoksa?
Erken konuşmak istemem daha bölüm çıkmadı ama bu şapka konusu beni.biraz rahatsız etti açıkçası. Bu güne kadar şapkanın Roger'e ait olduğunu bilenler Roger'i hatırladı o kadar. Onun dışında kimse ona hazine muamelesi veya ekstra bir güç muamelesi yapmadı. Amiraller, Garp en önemlisi Dof vs.
Dof ele geçirmeye çalışmadı şapkayı. Dof gibi birisinin şapkanın Roger ve Shanks'den kaldığını bilmiyor olma durumu yok bence. Bu sebeple hazine veya eksta bir güç atfedilirse benim açımdan bir şeyler oturmamış olur ŞİMDİLİK.

Bu sebeple Şapkadan Kutsalların Korkusu, D'nin iradesinin çıkmasını bekliyorum. Spoiler'e göre pek böyle değil gibi ama biraz belirsizlik var.

Rogerden çok önce bir D. tarafından büyük zarar verilmiş olabilir Dünya Hükümetine, Kutsallara. Luffy başta önemsenmese de hem bir D. Olması hem de şapka sahibi olması sebebiyle bu korku bir şekilde gündeme gelmiş olabilir diye düşünüyorum. Şapkanın Kutsal açısından maddi veya manevi değeri değil. Korkusu var gibi geliyor.

Bu geyik de kalsın burada
@Kensei aklıma Harry Potter'daki seçim şapkası geldi.:D Şimdiye kadar nesnelere yedirilebildiğini gördüğümüz meyve türü zoan, kendi duygusal düşünsel yeteneğe sahipler. Bunun dışında akıl akıl, irade irade gibi bir meyve varsa o da yedirilebilir. Ve Vegapunk'ın ilk deneyip, başarılı olduğu meyve belki de budur. Ve Roger iradesini bu meyveye aktarmıştır. Shanks da elçisi olarak Doğu Mavi'ye gidip Roger'ın mirasçısı D.yi aramaya çıkmıştır. Ama aslında Luffy' seçen Shanks değil, hasır şapkadır. The end...

http://www.korsanfan.com/konu/hasır-Şapka.6302/page-2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık