Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 902: Son Düzlük

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 102 47.9%
  • İyi

Kullanılan: 62 29.1%
  • Orta

Kullanılan: 26 12.2%
  • Kötü

Kullanılan: 8 3.8%
  • Çok kötü

Kullanılan: 15 7.0%

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
823. bölümde krallar ilk tanıtıldıklarında bu saat sakallı adam dikkatimi çekmişti. Bunun Rommel Krallığının kralı olduğunu düşünüyordum. Ama çok da önemli bir şey sayılmadığından pek bahsetme gereği duymamıştım. Hazır yeni arc'a da sayılı günler kalmışken aklıma geldi ve tahminimi yazayım dedim.

Şu adam nasıl biri çıkacak merak ediyorum.

823. bölümde krallar ilk tanıtıldıklarında bu saat sakallı adam dikkatimi çekmişti. Bunun Rommel Krallığının kralı olduğunu düşünüyordum. Ama çok da önemli bir şey sayılmadığından pek bahsetme gereği duymamıştım. Hazır yeni arc'a da sayılı günler kalmışken aklıma geldi ve tahminimi yazayım dedim.

Beklentime göre Sanji'nin babasıydı : o)

Sanji çok fazla da takmadı yani kederlendi biraz çok kafaya takmadı.Tam tersine tavşana gidip yakınan üzüntüsünü dile getiren özür dileyen o olmalıydı ama Carrot bizzat yanına gelip teselli ediyor belki şoktandır bilemiyorum ama Sanji uzun zamandır normal değil zaten.Onun dışında birincisi tayfa o kadar ince düşünen adamlardan oluşmuyor düz adam çoğu.İkincisi illa suçlu olan gidip teselli edilmez kişi aksi olmasına rağmen kendini çok suçlu hissediyorsa da yapılabilir.Fakat bunlar herhalde Sanji de bizim gibi çok takmıyordur diye düşünüp yanına sokulma zahmetinde bile bulunmuyorlar. :/ Tayfa çok bozdu çok öyle böyle değil.

Bu arc çok fazla ayıp vardı hasır şapka tayfası için.Önce Sanji'nin yaptıkları ve sonra 2 tane daha geldi.

Jinbei'yi kolayca arkada bırakmak.
Pedro öldükten sonra gülüp eğlenmek.

Özellikle ilkinde ana karakter o eski kişi olmadığını kanıtlamış oldu.Bari mangaka bakın bunlar değişiyor kötüleştiler veyahut olgunlaşıyorlar diye göndermeler yapsa ama o da yok aynı tas aynı hamam.Hala tayfa iyilik meleği mükemmel insanlar olarak gösteriliyor profilde.Açıkçası ben bu sahtekarlığa karşıyım ilk olarak.
Tmm dediğin gibi insanlar da teselli edilebilir ama ortada kendini bütün sorumluluğu yükleyecek bir Sanji'nin varlığından herkes haberdar. Yani burdaki durum böyle. Bana göre 3 şekli olabilir bunun. Ya dediğiniz gibi Mangaka bunların değiştiğini belirtmek istiyor. O yüzden kasti olarak senin dediğin gibi çiziyor. Ya denildiği gibi Mangaka artık ne çizdiğini de bilmiyor. Ya da bunun altında bir planı var. Dediğim gibi şaşırtacak bizi. Ben üçüncüsünün olması bekliyorum şayet. Ama onun dışında ikinci ihtimalde olabilir. Mangaka fazla takmamış olabilir. Ama ilk ihtimali düşünmek bile istemiyorum. Öyle bir şey 900 bölümlük serinin temellerine ters bir durum olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık