Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898: Kesinlikle Geri Döneceğiz!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    205
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen burdaysan spoıler yakındır :hıh:
1 Mart'ta 10:37'de gelmiş. 8 Mart'ta saat 10:07'de gelmiş. 15 Mart'ta 10:30'da Nitian, 11 civarı da diğer yerler vermiş. Bugün 22 Mart, spoiler elbet yakın!
Big mom eceliyle ölür mü acaba şu son sayılar ? Tatlı krizi devam ederken pat fenalaşıp suya düşüyor, boğuluyor böyle arc pat diye bitiyor.
Bölüm sonu kutucuğunda kontrolsüz güç güç değildir ve Big mom düşer yazıyormuş.
Seri biter. :oleyo:

Perşembeye girdik. Eskiden yeni bölüm günüydü, şimdi spoiler günü oldu :D

Son 3-4 bölümdür inanılmaz bir sabırsızlık var üstümde. Yeni bölüm bir an önce gelse de okusak modundayım. Bu arc bitince o heyecan üstümden gidecektir büyük ihtimal. Bu haftaki bölümden umutluyum bakalım neler olacak :good::mincika:
Aynen şu Kakao Adası bölümlerini ayrı bir heyecanla bekliyorum ben de.

Birazcık anti-klişe olsun bari ya. Koca arc herkes koşuşturdu. Kata yı zor zar indirdiler. İnsanın modu düşüyor bilmem kaç ay karakterler sağa sola koşarken.

Eskiden en yan karakterin adını bile öğrenmek isterdim, heyhat zamanla as adamlar hariç çoğunu unutuyoruz zaten (Baraque Works ajanları, CP, bilimum korsan tayfaları falan)
Bu arc hadi şu yancıları parçalayarak aradan çıkarsınlar artık diye yalvardım çoğu yerde. Dressrosa da kolezyum karakterleri içinde görüşüm aynı. Çok fazla karikatür boş tip var. Tek başına bu kadar karakteri işleme beceriside azaldı iyice.

Ne olacak bilmiyorum. Kaido u işlenmeye başlasında biraz farklılık görelim bari artık

Birazcık anti-klişe olsun bari ya. Koca arc herkes koşuşturdu. Kata yı zor zar indirdiler. İnsanın modu düşüyor bilmem kaç ay karakterler sağa sola koşarken.

Eskiden en yan karakterin adını bile öğrenmek isterdim, heyhat zamanla as adamlar hariç çoğunu unutuyoruz zaten (Baraque Works ajanları, CP, bilimum korsan tayfaları falan)
Bu arc hadi şu yancıları parçalayarak aradan çıkarsınlar artık diye yalvardım çoğu yerde. Dressrosa da kolezyum karakterleri içinde görüşüm aynı. Çok fazla karikatür boş tip var. Tek başına bu kadar karakteri işleme beceriside azaldı iyice.

Ne olacak bilmiyorum. Kaido u işlenmeye başlasında biraz farklılık görelim bari artık
Orda da Giftersler benzer olur , onların tanıtımı felan uğraştırır . Bu fazla karakter çeşitliliği bir yandan iyi bir yandan zaman aldığı İçin kötü .

Orda da Giftersler benzer olur , onların tanıtımı felan uğraştırır . Bu fazla karakter çeşitliliği bir yandan iyi bir yandan zaman aldığı İçin kötü .
En azından ana boss biraz daha ilgi çekici. Kaido nun ölüm fetişi Bigmom ın tatlı krizinden daha hoş geliyor

Ben hala son bölümde kullanılanların Reiju'yu delen özel mermilerden olduğunu düşünmüyorum, özel derseler o zaman niye delmedi deriz bakalım. Ayrıca şu özel silahlar da çakmaksız falandı, yani barut ile çalışmıyor. Sıkılan silahların tasarımı ve ateşlenince çıkan efektlerden özel veya olmadığı da anlaşılabilir ki ben bakmaya üşendim. Kurşuna haki ekleniyordur da oradakilerin hakisi ne kadardır, kullanıyorlar mı bilmiyoruz. Reiju üzerinde zırh olmadan delinmişti belki de bu kıyafetler sanıldığından daha dayanıklıdır ve vücudun tamamını kaplıyordur. Partide mesela ateşe vermişlerdi bunları ve kıyafetin kaplamadığı yerler de yanmamıştı, dediğim gibi belki de her yeri kaplayan bi zırh bu. Haki ekletmeyi unutmuş demek için yeterince bilgimiz yok bana kalırsa. Gerçi çok da fark etmez, işine gelince kullandırtmaz adam mangaka :/
Abi adamlar partide suikast yapacakları silahlarla kıyafetli Germayı vuramadılar Koca Ana'nın çığlığından hemen sonra. Kıyafet ekstra savunma sağlıyor, şimdi getirip vursalar da işlemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık