Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 898: Kesinlikle Geri Döneceğiz!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    205
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Brulee daha önceden öğrendiğimiz gibi mal mal borazanlık yapıyor. Sanki Kata'nın yenildiğini söylemese bırakacaklar Luffy'i, kaçmasına izin verecekler.
Bence güzel resmedilmiş. İsyan ediyor, ateşliyor onları. Bak bu adam Kata'yı düşürdü, ne olursa olsun kaçırmayın diyor. Bakış açısına göre doğru ya da yanlış olabilir söylenmesi ama Brulee gibi zayıf karakterli birinin demesi abes değil. Demese niye demedi diye sorgulamak gerekebilirdi hatta.
Sanji'nin kurşunlardan kaçamaması çok saçma abi, nereden bakarsan bak saçma yani. Bu adamlar 2 yıl önce bile kaçabiliyorlardı mermiden. Ay yürüyüşü ile kaç, gözlem kullan bir şeyler yap. Resmen kaptanıma siper oluyorum tipi bir görüntü çizmiş mangaka, olmamış. Sanji mermiden kaçmaya çalışırken birkaç tanesine yakalansa falan neyse, hiç kaçmaya çalışmak yok.
Abi geçen bölüm böyle bitiyor zaten. Oradan devam ettiğini düşünürsek kaçması için bir sebep yok. Hali hazırda etrafında olan Germa.

Tam havada sanji sunny i gördüm diyor umutlanıyor gemidekiler seviniyor falan galiba gemiye ulaşamayacak son anda biri çıkabilir karşısına yoksa böyle havada bırakmazdı en azından gemiye adım atarlardı öyle bitirirdi eğer gemiye ulaşacak olsalardı.Gemiye ulaşsalar bile sanjinin geri dönüp kardeşlerine yardım etme ihtimali yüksek en azından onlarında güvenle adadan ayrıldığından emin olmak isteyecektir.

Luffy ile Sanji Germa gemisinde kalıp onlarla birlikte geri çekilip Reverie'ye bile gidebilirler, bakalım görelim.
Yüzde yüz böyle olacak, Luffy Reis'in olmadığı arc yoktu şimdiye kadar bundan sonra da olmaz. Her adada yapılan hasır şapka falancayı yendi şovunu da gördüğümüze göre bir iki bölüm içinde bu saçmalık, bu rezillik bitmiş olacak.

Reverie'de Luffy'e ne yaptırır orasını kestiremiyorum, hükümeti mi dövecek bu çocuk, Lucci ile tekrar vs mi atacak :bilmem:

Abi geçen bölüm böyle bitiyor zaten. Oradan devam ettiğini düşünürsek kaçması için bir sebep yok. Hali hazırda etrafında olan Germa.
Sanji Yuen tarafından yere gömülmüş geçen bölüm. O an yiyebilir mermiyi, bir şey diyemeyiz. Ama adam koşmaya başlamış, önüne geçenlere tepik atıyor ama kurşunlardan sıyrılmak için bir reaksiyon verdiğini göremiyoruz. Mesela Oven'dan kaçmaya çalışırken falan yese gene bir şey denemez.

Fazla şişen herkes patladı balon gibi :hhh:
Daha ne arıyonuz, kaçacaklar işte. Owen’ın çağıracağı kişileride Sanji ve Jinbe yener, ve yine kaçarlar.

Manga’nın kanunu böyle. Kaçacaklar hepberaber :fool:

Sanji Yuen tarafından yere gömülmüş geçen bölüm. O an yiyebilir mermiyi, bir şey diyemeyiz. Ama adam koşmaya başlamış, önüne geçenlere tepik atıyor ama kurşunlardan sıyrılmak için bir reaksiyon verdiğini göremiyoruz. Mesela Oven'dan kaçmaya çalışırken falan yese gene bir şey denemez.
Şu iki sayfada atılan merminin haddi hesabı yoktur muhtemelen. Adamları görebilirsin ateş ederken. Bunca mermi arasından sadece 1 tane yiyor, o da Luffy'nin olduğu yere denk geliyor. Kaçarken göstermemiş ama bunlardan kaçmadıysa adamlar nereye ateş ediyorlar? :D Kaçmış demek ki. He sen 1 kare de olsa kaçarken gösterse iyi olurdu diyorsan başka.

Oda keşke Şanşiyi silse aslında tuzluk ciksa ne guzel olur.
Snack falan saldırsa bu sefer Judge durdurur ben sana babalik yapamadim hebele hubele ardindan bizim salak ezik büzük kaçar :////
Üstüne duygulanır gözleri dolar birde bunun :oleyo2: Babaaa, babacım falan :hhh:

Sanji Luffye kurşun gelmesin diye kolunu öne atıp mermi yemiş . Kaptanını korumak İçin herşeyi yapacaksın aferim .
Kurşundan etkilenmeyen biri için kurşun yemek:hmm: Kurşunda haki var diyorsan anlarım ama çöp adamlar sıkıyor gördüğümüz kadarıyla bilemedim bence hakisiz kurşunları tutuyor bu arkadaş :oleyo2:

Şaka bir yana Pedro'dan başka tek bir kayıp vermeden kaçacaklar yahu, koskoca Yonkou'nun karargahından. Evet şans ama insan tüm arcı özetlediği zaman inanamıyor hala. Rezillik bu BM korsanları açısından.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık