Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji bi hareket yaptı sanji çok hızlı,tayfanın en hızlısı falan filan muhabbetler döndü,bunların üstüne dedim ki luffy kadar hızlı olamaz yok efendim adam o kadar hızlı ki görünmedi bile.Yeni bölüm çıksa da şenlensek.Bol bol Sanji gömeceğim.
G4 modundan Bound man'den hızlı değil ki zaten Sanji.

Vay Katakuri gevrek olmuş :D Benim gibi İzmir'de oturan arkadaşlara selam olsun. Bir daha gevrek yerken Katakuri gözümün önüne gelir artık :D

Snakeman'i de beğendim çok güzel görünüyor.

Yanağına koka basacak kadar fark ediyordu. Sanji vurup üstüne Chiffon'u kucaklayıp gidiyor ve kimin vurduğu bile anlaşılmıyor.
Göz ile takip edemiyordu orası k hakiye girebilir. Değerlendirmediginiz diğer durum ise G4 Luffy'e karşı savaş içinde olan Dof gibi durum varken Sanji'nin oradaki varlığından da haberdar olmayan bir Oven vardi. Aynı Dof Sanji'nin de oradaki varlığını bilmediği sıra bir anda Sanji çıkıp geliyordu diye hatırlıyorum ama tepkisini de veriyordu.

Göz ile takip edemiyordu orası k hakiye girebilir. Değerlendirmediginiz diğer durum ise G4 Luffy'e karşı savaş içinde olan Dof gibi durum varken Sanji'nin oradaki varlığından da haberdar olmayan bir Oven vardi. Aynı Dof Sanji'nin de oradaki varlığını bilmediği sıra bir anda Sanji çıkıp geliyordu diye hatırlıyorum ama tepkisini de veriyordu.
Luffy, Snakeman moduyla seride gördüğümüz en hızlı karakterlerden birisine dönüşüyordur muhtemelen. Ancak Sanji'nin bu arc itibariyle hızının = boundman olduğunu söyleyebiliriz rahatlıkla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık