Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 895: Korsan Luffy, Tatlı Komutanı Katakuri'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    302
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Editörleri çözdüm gibi artık. Ters köşe yapmaları için açıklama yapmalarına izin veriliyor. Bölüm sonu ise tamamen o ana göre söyleniyor. Mesela Luffy mızrak yediğinde "büyük pişmanlık demişlerdi" luffy nin öldüğünü düsündürmek için. Kakao adasında büyük deprem demişlerdi. Sıradışı bir şey olmamıştı. Editörleri ciddiye almıyorim.

Editörleri çözdüm gibi artık. Ters köşe yapmaları için açıklama yapmalarına izin veriliyor. Bölüm sonu ise tamamen o ana göre söyleniyor. Mesela Luffy mızrak yediğinde "büyük pişmanlık demişlerdi" luffy nin öldüğünü düsündürmek için. Kakao adasında büyük deprem demişlerdi. Sıradışı bir şey olmamıştı. Editörleri ciddiye almıyorim.
Katılıyorum. Editörlerin laflarıyla gaza gelmem bundan sonra.

Bu arada bahsi geçen süper ötesi bölüm bu bölüm müydü acaba? Hani şu editör mü ne birisi görüp çok etkilenmiş, Oda da "Kimseye söyleme sakın ehehe xd" demiş ya hani ondan bahsediyorum. :/

Jaiminiden kaynaklı yanlış çeviri var orada. Acı verici/cezalandırıcı bir vuruş diyor normalde. Sonraki bölüm başında neredeyse aynı notu koymuş gene editör.

Editör öyle birşey gelecek ki gözlem bile onu göremeyecek demişti yani snake manin 2-3 ay önceden ip ucunu vermiş. Tabi editörlerin işi gaz vermek zaten kim olsa öyle yapar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık