Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke her bölüm full Luffy olsa, haftada iki bölüm çıksa, sadece Luffy ve yendiği rakiplerine odaklı manga olsa.

Yine “güç dengeleri” değişmişmiş, seri bozmuşmuş. Güçlen Lütfü, sen güçlendikçe rakiplerinin kini artıyor. Onları böyle görmekte bize haz veriyor.:)

Size Fuji balon değil demiştim. Onunla eşit gözlere sahip olmak için saatlerce dayak yiyen kk adayı var. :)

Kesinlikle Mihawk'a laf etmek için söylemiyorum ama Mihawk'ta çıkmaz o kadar. O işi gözleriyle yapıyordur. Naruto gibi aynı. Naruto chakrayla falan k.haki gibi hissediyor, Sasuke de aynı işi gözleriyle yapıyordu.
Gözleriyle yapınca k haki olmuyor mu, burnuyla mı yapması lazım ?

Sen hangi seriyi izliyon la ? Bu seride k haki her kullanıldığında kulaklara mı efekt atıyorlar :oleyo2:

Aklıma geldi de şu saydığım 3 ismi meyvesiz beklediğimden haki konusunda Fuji'den 1 tık daha iyi olabilirler diye düşündüm.

Kesinlikle Mihawk'a laf etmek için söylemiyorum ama Mihawk'ta çıkmaz o kadar. O işi gözleriyle yapıyordur. Naruto gibi aynı. Naruto chakrayla falan k.haki gibi hissediyor, Sasuke de aynı işi gözleriyle yapıyordu.
O göz işi k.hakisinden dolayı olabilir mi ? Yani k.hakisini geliştirdiği için gözler öyle olmuştur falan...Ama yukarıda dediğim gibi Mihawk'ı amiral ayarı gördüğümden ve meyvesiz olduğunu düşündüğümden k.haki ve b.haki konusunda amirallerin 1 tık üstü olabilir.

Mihawk mı? Gene sokuşturdunuz şu boş herifi yükseklere :)
Hee Mihawk.Bana göre boş değilmiş demek ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık