Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşündüğünü en iyi başka nasıl ifade edebilir? Son bölümlere kadar hanginiz k.haki diyordu bu sahneye? Yapmayın.
Son bölümlerden kastın Kata gözükmeden önce ise pek yoktur muhtemelen ama Kata gözüktüğünden beri neredeyse pek demeyen kalmamıştır belkide. Hatta Mihawk'ın gözlerine vurgu yapıldığı için Mihawk üstün K.Hakisi ile Luffy'e geleceği gösterdi diyen arkadaşlar bile oldu.

Beyni eriyen Wb hem Akainu'yu hem de BB'yi saf dışı bırakacak kudrette olabiliyorsa karnının yanından delinmiş Luffy'de dirayet göstererek rakibine karşı bir hamle yapabilir diye düşünüyorum. Sonuçta serideki en büyük potansiyel bu adam. Hele ki iş dövüşmeye geldimi neler yapabildiğini hepimiz biliyoruz. G3 saldırısı hariç çok fazla yıpratamadığı Lucci'ye, gebermek üzereyken attığı gatlingin her bir yumruğunda adamın vücut şeklini değiştirdi Luffy. Katakuri'yi indirmesi de bir haki patlaması yapmasına bakar. Yenemesin dövüş berabere bitsin o da olumlu. Ama bu şekilde bayılıp yenilmesi hayal kırıklığından başka bir şey olmaz.
WB olayındaki gibi düşünmemiştim ama büyük ihtimalle geleceği gördü diye düşünüyorum görmediyse işi zor.

Bence son sayfada olanlar Luffynin değil Katakurinin gördüğü gelecek ...lakin geçti borun pazarı hesabı haftaya Luffynin o mızrağı eliyle tutup kırdığı ardından G4 e geçip katanın yaşadığı şaşkınlıktan zumzuğu yapıştıracak gibi geliyor bana ..

İhtimaller.
1. ihtimal Luffy geleceği gördü ama ayağına kurşunu yedi diye savuşturamadı.
2. ihtimal Luffy geleceği gördü ama savuşturmada gecikip ortadan alacağı darbeyi kenardan aldı.
3. ihtimal Luffy hem Kata'nın saldırısını hem kurşunu gördü yani bizim gördüklerimizin tamamı fake
4. ihtimal bunların hepsini Kata gördü, gördüklerimizin hepsi fake
5. ihtimal Luffy Kata'nın saldırısını gördü, Kata, Luffy'nın ayağının kayacağını gördü, haliyle Kata daha vuruşu yapmadı, kız kardeşinin tepkisi ve Luffy'nin acısı daha gerçekleşmedi.
Luffy Kurşundan sonra, Mızraktan hemen önce geleceği gördü. Kız ise kurşundan dolayı Luffy'nin vurulduğunu düşündüğü için kendi çakallığına güldü. Saldırının Luffy'e gördüğümüzden çok daha az isabet ettiğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık