Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 891 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık her sıkıştığında görecez Fb'yi.Eğitimleri izlemeyi çok isterdim, bizi mahrum bıraktı Oda.Yetmezmiş gibi cımbızla power uplar çekecekler eğitimlerden.Çakal bu adam :hıh:
@Raiden Yazmıştı bir ara çok hoşuma gitmişti.

Luffy G4 ile saldırır ama işe yaramaz. Daha sonra fb gelir.
Rayleigh: Hahaha Luffy. Demek o çok güvendiğin G4 işe yaramadı ha? xD
Luffy: He valla yaramadı. :S
Sahne biter ve G5 açar. Daha sonra başka bir düşmanla dövüştüğünde G5 yetersiz kalır. Fb girer yine.
Rayleigh: Hahaha Luffy. Demek o çok güvendiğin G5 işe yaramadı ha? xD
Sahne biter ve G6 açar. Daha sonra başka bir düşmanla.... 

"Bizimkiler Koca Ana üstün geldiği halde onu uzak tutmayı başarmışlar"
Bölümü görmeden çok atıp tutmak istemiyorum ama yonkou ağırlığı falan kalmamıştır artık. Daha geçen bölüm gemiyi kesip pastayı çıkarmayı planlıyordu bu karı. Uzaktan kesiş yollayamıyor mu? King Baum'a yolluyordu ya hani.
Eğer bu bölümde sadece Luffy'nin dayak yemesiyle geçerse basıcam çok kötüye.Adam sakız gibi uzatmaya devam ediyor bir sonuca bağlansın artık.
Adam dövüşü göstermedi ki. Böyle berbat bir dövüş mü olur? Adam dövüş çizmeyeceğim dedi ve artık dövüşü çizmiyor, onun yerine aradaki konuşmaları çiziyor. Onun yerine panelleri büyüt ve abuk subuk şeyler göster. Bitse de kurtulsak şu arctan. Bir arcın içine bu kadar edilebilirdi.
1636739261619373610 darbeden ayağa kalkan luffy 2-3 saldırıyla katakuriyi yener şimdi. Bu kadar ana karakter torpili de olmaz artık.

Umarım luffy'nin bu kadar çabuk haki geliştirmesinin güçlü rakiple savaşmaktan başka sebebi çıkar bu bölümde. Reyleigh belki "senin potansileyin yüksek. Kral hakisi yüksek olanlar çabuk gelişir" falan der.

Geleceği gören tek kişi katakuri kalmalıydı bence. En azından şimdilik.

Sağ kollar amiral seviyesinde olmasa da hepsini tüm dünyadan ayıran birer özellikleri olacak gibi gelmişti bana.
Katakuri- en iyi kenbunshoku
Jack- fiziksel gücü büyük ihtimalle yonkoular hariç en yüksek kişi.
Benn beckman- en zeki karakter olduğu sbs'de açıklanmıştı.
Marco- En sıradışı meyve türü

Bunun bu kadar çabuk bozulması hoşuma gitmedi. Tabi luffy henüz kata seviyesine çıkmadı deniyor bölümde ama dövüş sonuna kadar geçecek galiba.
+ 1. Üstüne denilecek pek bir şey yok.

Buna şaşıranlar olduysa zaten OP'u hiç anlamamışlardır.
Bu kadar göze parmak olacağını düşünmemiştim, cidden acemiliğimize denk geldi. Bir daha şüphe etmek yok.

Şu seriden neden keyif alınmıyor la.Her daima açık arayarak bir şeyleri gömme niyetiyle seri mi takip edilir.Hani son haftalarda çok gereksiz gömmeler var.Ben bir seride bu kadar açık bulsam okumam la.

Koca Ana üstün geldiği halde tayfa uzak tutmayı başarmış nasıl acaba BM tekrarmi gemiye bindi binip tekrar atildiysa rezalet zaten.Pastada geldi bakalım hikayenin sonunda geliyoruz dananın kuyruğu kopacak.

Oda gözünü seveyim şu çok güçlü karakterleri bizimkilerin karşısına erkenden çıkarma. Kurtaracağım diye güç dengesinin anasını ağlatıyorsun sonra.

@Raiden Yazmıştı bir ara çok hoşuma gitmişti.

Luffy G4 ile saldırır ama işe yaramaz. Daha sonra fb gelir.
Rayleigh: Hahaha Luffy. Demek o çok güvendiğin G4 işe yaramadı ha? xD
Sahne biter ve G5 açar. Daha sonra başka bir düşmanla dövüştüğünde G5 yetersiz kalır. Fb girer yine.
Rayleigh: Hahaha Luffy. Demek o çok güvendiğin G5 işe yaramadı ha? xD
Sahne biter ve G6 açar. Daha sonra başka bir düşmanla.... 
Senin için birgün belki çiçek açar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık