Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

891: Şelaleye Tırmanmak! Wano Ülkesi Deniz Bölgesinde Harika Bir Yolculuk!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    25
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha bu bölüme var ama bana kalırsa şimdiden izlemeye başla.

Bölüm çok güzel olmuş. Umarım aynı şekilde devam eder. Her bir zerresinden zevk aldığım bir bölümdü. Müzik şahane, görsel şahane, işleyiş şahane. Ahtapotun komedisi de efsane olmuş. Manga okurken pek gülmüyorum ama animenin bu kısımları güldürdü epey. Net çok iyi.

Cuk yav.
Yok artık bu cümleler de ne böyle, hangi animeden bahsediyoruz One Piece değil mi? :D Trol değilse bu lafların üstüne bi bakarım valla :D Yine o iğrenç çizimler ve karakterlerin hareketleri artı kağnı gibi hikayenin ilerlemesi yok mu diyorsun şimdi?

He bu arada unutmayıp hatırlattığın için helal olsun diyip hem takdir hem de teşekkür ediyorum tabi, o kadar da medeniyetsiz değiliz :oleyo:

Yok artık bu cümleler de ne böyle, hangi animeden bahsediyoruz One Piece değil mi? :D Trol değilse bu lafların üstüne bi bakarım valla :D Yine o iğrenç çizimler ve karakterlerin hareketleri artı kağnı gibi hikayenin ilerlemesi yok mu diyorsun şimdi?

He bu arada unutmayıp hatırlattığın için helal olsun diyip hem takdir hem de teşekkür ediyorum tabi, o kadar da medeniyetsiz değiliz :oleyo:
Sen bölüme şans ver, sonra gel konuşalım. :oleyo2:

:sapkali:

Sanji’nin seiyuusu çok büyük adam ya.
Hah. Bundan bahsetmeyi unutmuşum.

Çok çok iyi iş çıkarmış gerçekten. Hiç sevmem Sanji'yi ama güldüm seslendirme kalitesine de.

Sen bölüme şans ver, sonra gel konuşalım. :oleyo2:

:sapkali:

Hah. Bundan bahsetmeyi unutmuşum.

Çok çok iyi iş çıkarmış gerçekten. Hiç sevmem Sanji'yi ama güldüm seslendirme kalitesine de.
Bunun üstüne izlemezsem ayıp olur zaten :) Ama izleyesim de geldi bak, biraz canımı çektirdin. Yarın izleyeyim, hatta öncesinde Fairy Tail'in son bölümünü izleyeyim ki çıta düşsün iyice, beğenmesi kolay olur :oleyo2: En son izlediğim anime Steins;Gate olduğu için şimdi onun üstüne Toei facia olur.

Bunun üstüne izlemezsem ayıp olur zaten :) Ama izleyesim de geldi bak, biraz canımı çektirdin. Yarın izleyeyim, hatta öncesinde Fairy Tail'in son bölümünü izleyeyim ki çıta düşsün iyice, beğenmesi kolay olur :oleyo2: En son izlediğim anime Steins;Gate olduğu için şimdi onun üstüne Toei facia olur.
Fairy Tail'i abim izliyordu, facia tabii ki. :oleyo2: Şaşıracaksın bölümde gördüğün bazı çizim tekniklerine. Epey hoş olmuş. Sanat eseri gibi.

Güzel yorumlu bir anime bölümü :gamyon: yavaştan izliyim o zaman Wanoyu. Umarım animesini güzel yaparlar. Baştan sonra izlemeyi planliyorum

Fazla umutlanmayın derim. Hatırlarsanız wci arcı girişi de böyle cafcaflıydı. Su kalitesi falan acayipti sonra birden dibi gördü. Yani umutlanın ama fazlasından kaçının.
Ha kadroda değişiklik olması iyi olmuş bu belki bir şeylerin (artık) yolunda gitmesine neden olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık