Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

891: Şelaleye Tırmanmak! Wano Ülkesi Deniz Bölgesinde Harika Bir Yolculuk!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    25
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni gelenler. Trailer 892. bölümden içerik barındırıyor. 892. bölümün bölüm ve animasyon yönetmeni, yeni seri yönetmeni Tatsuya Nagamine ve yeni karakter tasarımcı Midori Matsuda.
One Piece'in Marineford Arcı sonrası bozulması, animasyon yönetmeni, seri yönetmeni ve karakter tasarımcı ile alakası var mı?

Müzik kısmını batırmayabilirler de animasyon yine insanlık suçu kıvamında olacaktır :) Ama yine de uzun bi aradan sonra Wano'da bi göz atabilirim animeye. Bu bölümü denk getirebilirsem ne âlâ zaten :)
Daha bu bölüme var ama bana kalırsa şimdiden izlemeye başla.

Bölüm çok güzel olmuş. Umarım aynı şekilde devam eder. Her bir zerresinden zevk aldığım bir bölümdü. Müzik şahane, görsel şahane, işleyiş şahane. Ahtapotun komedisi de efsane olmuş. Manga okurken pek gülmüyorum ama animenin bu kısımları güldürdü epey. Net çok iyi.

Cuk yav.

Detaylar burada: http://www.korsanfan.com/konu/910-wano-Ülkesine-doğru.7010/page-6#post-977297

:oleyo2:

O değil de. Sanki sazanları ahtapot yönlendiriyormuş gibi bir anlatım var. İlginç olmuş. Mangayı okurken öyle düşünmemiştim ama burada net bir ima var sanki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık