Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 887: Bir Yerde Senin Mutluluğunu Dileyen Birisi Var

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümde Pound'un vedasını ve Pez ile etkileşimi benim çok hoşuma gitti. Pound'un duyguları çok güzel işlemiş. Normalde bende bu tarz bölümleri pek sevmem. Lakin One piece'in yan karakterleri bile bu kadar güzel duygularla işlemesi çok güzel bir olay. El Psy Congroo Pound.:sapkali:

Oven Bege'in kaçmasını mı önemser yoksa Pound'un ona vurmasını mı? Pound'un vuruşunun Morgan'ın Garp'a vuruşu gibi olması lazım normalde etki bakımından. Yani çok etki etmemesi lazım. Pound'un ölümü trajik olabilir ama senaryoya bu kadar etki edemez normalde.
Gerçi ölmemiş de olabilir Germa falan yardıma geldiyse. İşte o zaman zorlamanın bu kadarı olur, hiç kayıpsız kurtulmak olur.

Şu arc bitse de rahatlasak artık. Zorlama son anda kaçma senaryolarından gına geldi. Bombadan beri bu konsept var ve hepsi zorlama. Halbuki bombaya kadar(bomba da dahil, onu pek zorlama saymıyorum) ne güzel arctı.

Şu big mom suya düşsün de ölsün artık bu kadar boş yonkou mu olur ya. Hala pastayı verin diye bağırarak gemiyi kovalıyor. Oda saçmaladı iyice.

Big mom sunny'nin kilometrelerce uzağındayken birden 200-300 metre yakınına kadar gitmiş ama niyeyse gemiye bi türlü ulaşamıyor.

Manga artık bleach ağırlığında ilerliyor. Sadece son sayfaya bakarak okusak bişey kaçırmayız.
+1. İyice Robert Jordan'a bağladı mangaka. Böyle giderse sonları da aynı olur maalesef:(. O zaman ağlar mıyız, kızar mıyız bilemem.

Tamam ben de hiç bitmesin bu hikaye yıllarca sürsün isterim ama hikayeyi çeşitlendirerek yeni düşmanlar çıkararak da bu yapılabilir.Her arc ı böyle lastik gibi sündürmek sıkıyor.Mangaya yeni başlayan biri hızlı hızlı geçip devam edebilir ama bizim gibi her sayıyı bir hafta bazen iki hafta bekleyenler için gerçekten çok boş bölümler oluyor şu sayıdaki olan olayları tek bir sayfaya bile sığdırırsın mesela o kadar boş yani.Diyalogların çoğunu okumadım bile gereksizliğinden dolayı sayıyı beklemem bir hafta bitirmem 2 dakika sürdü yorumlayacak bir şey de yok.Sayıyı okumayan bir arkadaşım sorsa noldu bu hafta dese diyeceğim şey pastaya sanji tekme attı bege nin gemisine oturttu.Bu mu yani koskaca bir hafta da gelen olay evet bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık