Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda ters mantık yapıp dolunayda bunları insana çeviriyormus.:)
İnsan olmaktan dehşet duyacağını falan sanmıyorum ne bileyim. O arkı hatırlarsan bizimkilerin dolunayda gelmemeleri konusunda şanslı olduklarını falan söylemişlerdi. Bana nedense kendilerini kaybediyorlar gibi geliyor. Bakalım ne olacak.

Belki yeri değil veya daha önce tartışılmıştır ama mink muhabbeti geçtiği için sormak istedim. Cooper ile minklerin arasında ne fark var. Cooper meyveyi yemeden önce normal bir hayvandı ama suanki haliyle minklerin elektriksel gücünü kullanabilir mı veya bu dolunay muhabbetinden etkilenebilir mı? Bilen biri varsa açıklayabilir mi lütfen?

Hiç samimi gelmiyor bazı arkadaşlar bazı konularda di mi?
Zoro 10 bölüm Pica'yı kovalayıp seni keseceğim diyip yardımla ulaşıp kesince bir şey yok. Buna laf etmezler harikadır bu 10 bölüm peşinden koşması seni keseceğim demesi falan.

Luffy 1 milyarlık adamla 5 bölüm dövüşüp bu lafı diyince kudururlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
İnsan olmaktan dehşet duyacağını falan sanmıyorum ne bileyim. O arkı hatırlarsan bizimkilerin dolunayda gelmemeleri konusunda şanslı olduklarını falan söylemişlerdi. Bana nedense kendilerini kaybediyorlar gibi geliyor. Bakalım ne olacak.
Tüm minkler kendini kaybediyorsa Wano arc için kullanılır bu.

Oda çok akıllı adam ironi yapacak. İnsanların hayvanlardan daha vahsi yaratiklar olduğunu gösterecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık