Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunun cevabı yine bu bölüm içerisinde veriliyor. Aklın duru, kafan sakin değilse eğer Kenbunshoku Haki kullanamıyorsun. Yani tamamen kişiyle alakalı bir durum. Aklının meşgul olmaması gerek.
Aynen ama niye sakinliğini bozasın ki? Kata şu an niye bozsun ki mesela? O yüzden dedim ama HH ile tedirgin edebiliyor musun rakibini? Luffy senin yenilmez olduğunu sanmıştım diyor. Bu nasıl bir ezikliktir ya? Bir de KK olacağım diyorsun. Çok net bir şey gördük bence. Sağ kollar gerçekten Yonkou potansiyeline sahipler.

Aynen ama niye sakinliğini bozasın ki? Kata şu an niye bozsun ki mesela? O yüzden dedim ama HH ile tedirgin edebiliyor musun rakibini? Luffy senin yenilmez olduğunu sanmıştım diyor. Bu nasıl bir ezikliktir ya? Bir de KK olacağım diyorsun. Çok net bir şey gördük bence. Sağ kollar gerçekten Yonkou potansiyeline sahipler.
Edit: Yanlış okumuşum geri alıyorum Luffy kısmını yüklenmeyin :D
Katakuri yemek yeme mevzusundan dolayı sinirlendi, ondan sakinliğini yitirdi. "Sanmıştım" demiyor, "sandım" diyor.

Luffy`den kenboșu şov bekliyorum ben. Teknik üzerinden değil haki üzerinden bir gelişmişlik göreceğiz gibi. Kenboșu yarışır seviyeye gelirse g4 ve Luffynin arsız dayanıklılıĝıyla canı çıka çıka üstünlük kurar. Eski vs`ler ayarında bir sonuç çıkar.

Anladığım kadarıyla Kata geleceği görerek meyvesini nasıl kullanacağına karar veriyor. Saldırı geliyorsa sıvı mochiye, saldırı kullanacaksa katı mochiye dönüşüp aynı zamanda bunu silahlanma hakisiyle kombine ediyor. Bu zamana kadar karşımıza çıkan karakterler arasında meyve kullanımını hakisi sayesinde üst levele taşımış, haki-meyve kombosunu en iyi şekilde kullanan kış Kata derim :respect:
Geçen dediğimde hiç fikrini belirtmemiştin sen hayırdır? :D

Bu bölümle birlikte Katanın meyvesini üç farklı türde kullandığı harbiden kesinleşti.

Savunmada sıvı mochi kullanıyor. Savunmayı ve çevikliğini arttırıyor lakin hasarını azaltıyor.
Saldırıda katı mochiyi kullanıyor. Saldırı gücünü epey arttırıyor ama çevikliği ve hızı azalttığından savunmayı azaltıyor.
Gaz mochi yani meyve uyanışının zaafına ya da avantajına bir şey uyduramadım. İlla uyduracak olsaydım şu eliyle kontrol etmesi olayını eklerdim. Eliyle kontrol etmesi Katakurinin yukarıdaki iki mochi türünü kullanmasına engel oluyor. Ve bu yüzden saldırıları doğrudan alabiliyor. Avantajıda çok yüksek bi güç sağlaması işte. :D

Asıl soru katı-sıvı-gaz Luffynin üstünde nasıl uygulanabilir?

@Smoker Yine de yenilmez olduğunu düşündüğü biriyle dövüşürken KK olacağını düşünüyor mudur acaba? Bir de sakin kafayla okuyayım bölümü de, öyle yorum yapayım :)

Evet. Ben bunu yıllarca dedim, ama kimseyi inandıramadım. Katakuri için de Haki tabanlı saldırılar da işe yaramıyor adama karşı demiştim, onu da pek sallayan olmamıştı.
Bence olay oraya element koyma değil yumruk gelen yeri boşaltma. Element logia bedenden bağımsız değil, virgo smokerı dövmedi mi dumanı genişletince?

Vay be yıllar önce tartıştığımız amiral savunması sonunda açıklanacak gibi.Haki bile olsa hasarın alındığı bölgeyi element yapma.Şu vs de aklıma takılan soru:O kolları yönlendirdi eyvallah ama vücutla bağlantı yok gibiydi.Hala haki duruyor ama ve sert biçimde.Elemente göre logia ya haki ekleme gelecek sanırım.Olmaz diyordum amma adam ekledi haki yi bozmadan ve yönlendirip vurdu.Ha elinde beyaz tabaka vardı belki vücutla bağlantıyı koparmadı.

Luffy açığını buldum dediyse bulmuştur
Oda ispitler Luffye bir şeyler:)
Katakuri çooooooook ciddi bir karakter olsada
Luffyde bir o kadar mal ve gayriciddi bir karakter
Al sana Katakurinin dikkatini dağıtacak bir unsur
Luffy her türlü bu handikaptan faydalanır
Dof vs Luffyden daha basit bir dövüş bile çıkabilir bu vs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık