Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm süperdi :D Bu Luffy bu Kata yı alacak:) Kata son şovlarını yapıyor artık.Luffy nin G4 kaybetmez demesi, Sanji nin Kata ilk yenilgisini alacak demesi. Geliyoruz anti Luffy ciler. Kulpları hazırlayın:oleyo2:

Katakuri sırtı yere gelse bunu kaldıramaz kalkamaz zaten. Ki bilinci gitmeden sırtı yere gelmeyecek gibi gözüküyor. Ve gelecek gibi gözüküyor : ))

Tam ben yazacaktım senin yorumunu gördüm :D
Bu arada, amirallerin logia savunmasını Kata yapıyor diyebilir miyiz?
Söylediğine göre geleceği gördüğü için gelecek saldırıya göre şeklini değiştiriyormuş. Eğer bu Amiraller için de geçerli ise, onlarda da aşmış bir Kenbunshoku Haki var demektir.

Söylediğine göre geleceği gördüğü için gelecek saldırıya göre şeklini değiştiriyormuş. Eğer bu Amiraller için de geçerli ise, onlarda da aşmış bir Kenbunshoku Haki var demektir.
Bundan kastım, Logia olan vücutlarının yapısını değiştirip saldırının geldiği alana elementlerini koymalarıydı. Tahminle de bu yapılabilir sanırım Logia isen?

Luffy'nin Kata'yı alması için iki seçenek var, ilki başkaları tarafından yada Luffy tarafından Kata'nın dikkatini dağıtacak bi kışkırtma yada başka bi durumun dövüşe girmesi.

İkinci seçenek Luffy'nin daha önce hiç kullanmadığı bir yetenek kullanması.

Tabi tüm bunlar olsa bile Kata'nın kaybedeceğini düşünmüyorum. Bence bu dövüş ya berabere biter yada Kata kazanırken birileri Luffy'i dövüşten çıkartır :bilmem:

O bunu söyledi şu onu söylediyi bir kenara bırakırsak Bu, Kata G4'e falan yenilmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık