Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach’in niye yami yami pesinde kostugu belli oldu. Logia savunmasini her logia yapamiyor zaten. Muhtemelen saldirirken acik veriyorlar. KH kullanamadiklarinda da acik veriyorlardi. Saf guc herkesi yenmeye yetmez. Katakuri ben ozel paramecia’yim yan gelip yatayim dememis KH kasmis. Cok fazla kucumseniyor. Bu kadar bolumdur goremedigimiz bir seye sahip arti su ana kadar bir dof’ta gordugumuz uyanisi da var. yenme olayini bence unutun nasil kacacagina odaklanin :)

Ne bileyim mesela Katakuri eğer yenilecekse, şöyle full Katakuri vs Luffy okuyabileceğimiz 5-6 bölüm çizse mesela. Ve araya saçma sapan trollükler yapacağına, yok donutmuş yok oymuş buymuş falan, aralarında gerçekten yumruk yumruğa bi kapışma dönse, heyecanla okusak, sonunda da kim yeniyorsa yensin/yenilsin.

Yani ne bileyim bana artık çok çocukça ve saçma geliyor yok işte mochiyle tutsak etmiş, "işin bitti mugiwaralar" falan filan. Ya da ne bileyim artık "yenilmez değilsin gomu gomu no'lar".

Vursunlar abi işte birbirlerine. Ortalık toz duman olsun, korakor bi mücadele dönsün. Ayna dünyası paramparça olsun, biz de diyelim ki işte geleceğin Korsanlar Kralı ile bir yonkou sağ kolu birebir dövüşürse işte böyle olur. Ardından da Kaido'yu falan düşünüp heyecan yapalım, kim bilir nasıl efsane olacak bilmem ne diye.

Sanki E. Oda'yı tehdit etmişler, demişler ki eğer ciddi dövüş çizersen seni yaşatmayız.

Full şöyle panellerin olduğu 5-6 bölüm çizse ya keşke. Adam akıllı bi dövüş okusak. Şu 5 haftada dövüş dışında çizdiği her olayı sadece 1 ya da 2 bölümde zaten anlatırdın.

Donut sevdası ne ya. Valla küfür edicem edemiyorum.
Çocuk vuramıyorki nasıl vuracak bu şekilde :)
Önce vurabilir hale gelmesi lazım.

Kata dövüşünde gösterilenlerden yola çıkarsak Luffy'nin g2 ve g3 hali Kata ile fiziksel olarak başa çıkamıyor. g4 halinde ise vuramıyor.

Kazanabilmesi için g4 halinde rakibi odak noktasından ayırması lazım yada k haki ile ilgili bir yetenek kullanıp Kata'nın avantajını yok etmeli. En olmadı yeni yetenek kullanmalı.

Aksi halde yapılacak yorumlar, Sanji şunu söyledi Kata yenilir, Barule bürüle bunu söyledi Kata yenilirden öteye gitmez. Elemanın gösterdikleri vs'yi almaya yeterli değil dövüş içinde sınırlarını aşması gerekiyor.

Çocuk vuramıyorki nasıl vuracak bu şekilde :)
Önce vurabilir hale gelmesi lazım.

Kata dövüşünde gösterilenlerden yola çıkarsak Luffy'nin g2 ve g3 hali Kata ile fiziksel olarak başa çıkamıyor. g4 halinde ise vuramıyor.

Kazanabilmesi için g4 halinde rakibi odak noktasından ayırması lazım yada k haki ile ilgili bir yetenek kullanıp Kata'nın avantajını yok etmeli. En olmadı yeni yetenek kullanmalı.

Aksi halde yapılacak yorumlar, Sanji şunu söyledi Kata yenilir, Barule bürüle bunu söyledi Kata yenilirden öteye gitmez. Elemanın gösterdikleri vs'yi almaya yeterli değil dövüş için sınırlarını aşması gerekiyor.
Tamam işte ben de diyorum ki o zaman yenilecekse de hakkıyla yenilsin.

Luffy vuramıyor çünkü görüş hakisi mevzusu var. Katakuri sinirlenince kullanamadı görüş hakisini. O zaman Luffy Katakuri'yi sinirlendirip dövecek. o_O

Ben de diyorum ki madem böyle olacak o zaman hiç olmasın. Bu ne kadar aptalca bir yöntem. Üstelik hayatı savaşarak geçen bir insan sinirlenince zayıf düşmesi gibi bir handikap kadar malca bir şey ne duydum ne gördüm.

Luffy vuramıyor çünkü görüş hakisi mevzusu var. Katakuri sinirlenince kullanamadı görüş hakisini. O zaman Luffy Katakuri'yi sinirlendirip dövecek. o_O

Ben de diyorum ki madem böyle olacak o zaman hiç olmasın. Bu ne kadar aptalca bir yöntem. Üstelik hayatı savaşarak geçen bir insan sinirlenince zayıf düşmesi gibi bir handikap kadar malca bir şey ne duydum ne gördüm.
Olmadı zaten adam kendini sakinleştirdi ya.

Bu konuda sana katılmıyorum bak şöyle dersen olabilir.

Luffy'nin bu zayıflığı bulma şekli yani donut partisi olayı falan zorlamaydı hoşa gitmedi öyle olmasa iyiydi denebilir ama artık zayıflığı bildiğine göre kullanmasında sıkıntı görmüyorum.

Bu konuda sana katılmıyorum bak şöyle dersen olabilir.

Luffy'nin bu zayıflığı bulma şekli yani donut partisi olayı falan zorlamaydı hoşa gitmedi öyle olmasa iyiydi denebilir ama artık zayıflığı bildiğine göre kullanmasında sıkıntı görmüyorum.
1) Donut sevdası zaten muazzam bir zorlama olay.

2) Bro sen yonkou sağ kolusun, neredeyse 50 yaşına gelmişsin. Hani belli ki OP evreninde hatrı sayılır bir güce sahipsin. Mesela denizcilere saldırsan seninle dövüşmesi için koramiral değil amiral yollarlar falan filan. Savaşın özünde var bu duygusal patlamalar. Savaş esnasında, dövüş esnasında her insanın duyguları ayyuka çıkar. Ve bu durum, Katakuri'nin gücünü düşürüyor. O zaman bu adamın hiçbir zaman savaşamaması gerekirdi.

Savaştasın, yanındaki arkadaşın öldü. Üzüntü, sinir vs binbir çeşit karışık duygular içerisinde o adrenalin patlaması ile daha da tehlikeli birisine dönüşürsün. Katakuri ise zayıf düşüyor. Böyle bir saçmalık olabilir mi?

1) Donut sevdası zaten muazzam bir zorlama olay.

2) Bro sen yonkou sağ kolusun, neredeyse 50 yaşına gelmişsin. Hani belli ki OP evreninde hatrı sayılır bir güce sahipsin. Mesela denizcilere saldırsan seninle dövüşmesi için koramiral değil amiral yollarlar falan filan. Savaşın özünde var bu duygusal patlamalar. Savaş esnasında, dövüş esnasında her insanın duyguları ayyuka çıkar. Ve bu durum, Katakuri'nin gücünü düşürüyor. O zaman bu adamın hiçbir zaman savaşamaması gerekirdi.

Savaştasın, yanındaki arkadaşın öldü. Üzüntü, sinir vs binbir çeşit karışık duygular içerisinde o adrenalin patlaması ile daha da tehlikeli birisine dönüşürsün. Katakuri ise zayıf düşüyor. Böyle bir saçmalık olabilir mi?
Kata'nın aile yapısı saplantılı olmasına mantıklı açıklama getiriyor ama zorlamadır dersen bu konuda söyleyecek pek bir şey yok :) Oda'nın tarzı böyle

Zaten g4'le dayak yerken bile odağını toparlayabildi, adam g4'le dayak yerken bile topladığı odağı, efendim senin dişin şöyle ağzın böyle denildiğinde kaybedecekse ne diyelim yani :bilmem:

Ama rahat ol o şekilde bir galibiyet olmaz, galibiyet ancak yeni yeteneklerle gelir Kata'nın kaybedeceğini düşünmüyorum.
Şuan Kata 10'sa Luffy ancak 7 olur kazanması için sınırlarını aşması lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık