Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 883: Atıştırma Saati

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    233
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kata'nın dişleri yine güzel çizmiş Oda.Çokta kötü bir çizimi yoktu.Alttan ve üstten uzun dişler hoşuma gitti.Fakat ilk tatlı yerken kendinden geçmiş halini görmeyeydim iyiydi.

İngilizce olduğundan çok bir şey anlamadım.Hele bir türkçesi çıksın bakalım.

Gerçek yüzümü gören yaşayamaz diyor aşçıları harcadı luffy e yöneldi.Bu iyi bir şey bu vs nin bir kazananı olacağı kesinleşti gibi ya luffy i yok edecek yada kendisi yok olacak birinci ihtimal imkansız olduğuna göre(hani kk olacak adam serinin konusu bu zaten ) herkes için sürpriz olacak ama katakuriyi indirecek galiba vs esnasında senin olayını çözdüm güçlüsün ama yenilmez değilsin diyor luffy buda göstergesi gibi olacakların.

Kata yendiğini sanıyormuş bu arada. Dün çevirime güvenmiyorum dediğim yer farklı bir şekilde çevrilmiş. Boğulacaksın diyormuş. Daha sonra da yaşadığına şaşırıyor.
Zaten dün onu da söyledim ya olduğunu düşünüp gitti ya da böyle bir durum var diye. Yoksa neredeyse bitirdiği adamı öldürmeden gitmesi saçma. Arkadaşlar bunu savunuyordu.

Kong gun un yaptığı etkiyide görseydik keşke. Blokladı ama Dof gibi uçup yatacakmı yoksa fazla bişey değil gibisinden kalkıp karşılıkmı verecek.

Luffy Kata'ya vurdum diye şaşırıyor yalnız. Bu ayrıntıyı kaçırmayalım. Logia olmadığını falan mı anladı? Bakalım G4'e geçti ne yapabilecek? Kötüye basacağım çünkü bu dövüş muhabbetinden biraz sıkılmaya başladım. Gereksiz uzuyor. Ha KG'yi blokladı göreceğiz bir dahaki bölüm ne olacak? Dof Luffy ile kapışırken BH kaplı ellerini acıttığını falan görmemiştik. Bayağı güçlü bir karakter ama şu yemek yeme tarzı yakışmadı. Oda Oda kötüye basmamın diğer nedeni de bu olacak.

Luffy'nin yeni bişey çıkaracagını sanıyorduk. Kata'nın zaaflarından yararlanıp vs'yi alıcak gibi duruyo.

Kata bence ağzı görünürken dikkatini toplayamıyor ve dayak yiyor. Luffy nin seni çözdüm dediği olay. Kata'nın boyunluğunu almak bence. O aşamadan sonra da "ahahahahah ağza bak ağza" deyip, gülmek.
Ve Kata dayak yer :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık