Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 882: Bir Yonko'nun Beklentilerinin Ötesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    195
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri kalibresindeki bir adamı Luffy'nin önüne çıkardı, resmen delinin kuyuya taş atma olayı yaşandı. Türlü türlü teoriler, varyasyonlar çıktı :) O taş da öyle kolay kolay çıkacağa benzemiyor.

Kata güçlü bir karakter. Tanıtılmasından, hareketlerine kadar da bu durumu korundu. Katakuri öyle kolay kolay katakulliye gelecek biri değil bence. Bazı arkadaşların da dediği gibi dışarıdan yardım gelme ihtimali, bana da oldukça mantıklı gelmeye başladı.

Çok ciddi olmayan bir durumda bile g.t üstü oturduysa ciddi bir dövüşte sırtın yere gelmemesi olacak iş değil.:D Bir tek bana mı mantıksz geliyor bu durum?

Çok ciddi olmayan bir durumda bile g.t üstü oturduysa ciddi bir dövüşte sırtın yere gelmemesi olacak iş değil.:D Bir tek bana mı mantıksz geliyor bu durum?
Oturmakla ilgili sıkıntısı yok adam oturarak yatıyormuş hatta, adamın sırtı ile ilgili sıkıntı :bilmem:

Yalnız Kata'nın halinden şunu söyleyebilirim g4 ile eşleşecek hatta üstün gelecek haftaya :at:

Sen Brule'nin bahsettiği durumu anladıysan bende Tombe değilim. Bu fotoğrafla belli oldu. Daha da bir şey demiyorum.

Oturmakla ilgili sıkıntısı yok adam oturarak yatıyormuş hatta, adamın sırtı ile ilgili sıkıntı :bilmem:

Yalnız Kata'nın halinden şunu söyleyebilirim g4 ile eşleşecek hatta üstün gelecek haftaya :at:
Kendi isteği dışında oturdulduysa sırtı da yere gelir. Ki basit bir durumda örnek verdim. Sadece Luffy eliyle alıp adamı savurdu yani olay bu.

@Tombe

Brulee sırt üstü yatmaktan bahsediyor? Neyi anlamamışım?

@matadorrogue

İsteği dışında oturdulduysa sırtı da yere gelir. Ne sırtmış sanki yer ile aynı değerde manyetiğe sahip.:D Yer çekmiyor da itiyor.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık