Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben sürekli şu tavşanı unutup duruyorum o kadar gereksiz bir karakter. Umarım tayfaya felan gelmez.

Bluneoda her yerde kapı açabiliyordu. Bruleenin eliyle yaptığıda aynı. Yani somut bir ayna değil sadece o boyuta birini sokması için gereken bir teknik...
Ben de istemiyorum. Bonney'i ister bu gönül ama hatun ortada yok.:(

Eğer gidilmek istenen yerde bir ayna varsa, tam tersi ayna dünyasında ayna yaratıp, oraya çıkışı da sağlayabileceğini düşünüyorum ben. Tabi meyvelere ilginç handikaplar verebiliyor Oda, Brule'nin de böyle bir handikapı olabilir.

Ben de istemiyorum. Bonney'i ister bu gönül ama hatun ortada yok.:(

Eğer gidilmek istenen yerde bir ayna varsa, tam tersi ayna dünyasında ayna yaratıp, oraya çıkışı da sağlayabileceğini düşünüyorum ben. Tabi meyvelere ilginç handikaplar verebiliyor Oda, Brule'nin de böyle bir handikapı olabilir.
İşte böyle bir şey yapabilseydi Luffy'nin kırdığı ayna yerine kendisi yapardı. Ha Brulee baygın uyuyodu felan diyorsan mangaka Bruleenin ağzından o aynayı kırman anlamsız ben istediğim kadar sizin geminize çıkan ayna yaratabilirim felan derdi.

İşte böyle bir şey yapabilseydi Luffy'nin kırdığı ayna yerine kendisi yapardı. Ha Brulee baygın uyuyodu felan diyorsan mangaka Bruleenin ağzından o aynayı kırman anlamsız ben istediğim kadar sizin geminize çıkan ayna yaratabilirim felan derdi.
:D Son bölüme tekrar baktım. Evet, sanırım ayna dünyasında kırılan aynanın telafisi yok gibi. Sorri. :(

H.haki o kadar nadir dediler,çok güçlü bir şey dediler sadece bayıltma olayını gördük bide hava değişimi.

1.Ben h.haki den, karşıda ki kişi misal logia ,h.haki kullanıp belli bir süre logia formunu sokamama gibi.
2.Hiç dövüşmeden karşıdaki kişiye h.haki ile bedensel hasar verme gibi şeyler bekliyorum.
Luffy-Monet dövüşünden beri ben de böyle bir şey bekliyorum, sanki orada öyle bir ima var gibi gelmişti.

Beyler ayna dünyasında olanların gelen tsunamiden haberleri olmadığı ve Brulee de şu alevli okları yollamak için aynayla temas halinde olduğundan bazılarının teorisi tutacak galiba. Su ayna dünyasına dolacak diyenler vardı. Mochi de suya karşı zayıf olduğundan luffy bir üstünlük elde edebilir belki. Tabi bu sırada jimbee gemidekileri kurtarabilir bilmiyorum. Buna alternatif olarak, Kata suyun dolacağını ön görüp gemiyle bağlantılı aynaları bırakın veya kırın tarzı bir emir verebilir ayna dünyasındakilere, ki bu da Luffy'nin ona odaklanabilmek için istediği şey.

Beyler ayna dünyasında olanların gelen tsunamiden haberleri olmadığı ve Brulee de şu alevli okları yollamak için aynayla temas halinde olduğundan bazılarının teorisi tutacak galiba. Su ayna dünyasına dolacak diyenler vardı. Mochi de suya karşı zayıf olduğundan luffy bir üstünlük elde edebilir belki. Tabi bu sırada jimbee gemidekileri kurtarabilir bilmiyorum. Buna alternatif olarak, Kata suyun dolacağını ön görüp gemiyle bağlantılı aynaları bırakın veya kırın tarzı bir emir verebilir ayna dünyasındakilere, ki bu da Luffy'nin ona odaklanabilmek için istediği şey.
Mochi sıcak suya karşı zayıf galiba. Normal su aynı etkiyi göstermeyebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık