Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tahminim Luffy G4 açacak veya G5 açıp Katakuriyi tekleyecek ama G5 yada benzeri yeni bir güç açacaksa o gücün bir çeşit yan etkisi olmalı ki şu ana kadar kullanmaması mantığa otursun. G5 olursa büyük ihtimalle haki ile ilgili olacak ve yine büyük ihtimalle Kral Hakisinin kullanımı ile ilgili bir şeyler olabilir.

Bunun dışında şu tsunami olayında Jinbei araya girebilir. Hordy balık adam karatesi ile köpek balığı şeklinde su atıyordu. Değişik hareketleri vardı ki bu adam teknik olarak zayıftı. Balık Adam karatesinin en uç hali Avatar da ki su bükme gibi olabilir. Belki Jinbei bilmediğimiz bir teknik kullanıp Tsunamiyi durdurur hatta Big Mom'u batırır. Birilerinin olaya dahil olması da gayet olası. Aokijinin adı geçmiş. Dayak yiyen Şeker Kumandanı veya başka bir süpernova olabilir. Hatta daha uçarsak WB tayfasından birileride olabilir. Bir ihtimal Brook suyun üstünde gitme ve ruhlara zarar verme gücünü kullanıp o dalgaya saldırabilir. Kim bilir belki oda gizli bir teknik falan açar. Bunlar dışında tayfanın ölmemesi için tek çözüm yukarıda dediğim G5 kalıyor gibi.

Son sayfa çok güzeldi. Acaba Brook o dalgaya zarar verebilir mi? İşte şimdi Luffy ne yapacak filan merak ediyorum.

Bu adamın bu arc içinde atlattığı badireleri teker teker bininci kez saymama gerek yok değil mi? Henüz G2 ve G3 gibi teknikler denediği de ortada değil mi? Kim bilir belki G4'e geçemeyecek bile ya da kim bilir geçecek ve o zaman zarar verecek. Fakat şu ana kadar saçmalık olan herhangi bir şey yok. Şu ana karaktersin, iki yıl eğitim aldın, hedefinde yonkou var laflarından öteye gidemiyorsunuz ne yazık ki. Gerçek mantık burada zaten çizik atamamasıdır. Adam full gücünde gelmiş olsa eyvallah nasıl çizik atamaz de fakat full gücü ile alakası yok ve onu da geçtim henüz G4'e bile geçmiş değil. Objektif bakmıyorsunuz.
+++

g2 ve g3 bu tip karakterler karşısında dayak yemek için var. Kraker'in g4'süz Luffy'ye ne yaptığı ortada iken Kraker'den güçlü biri nasıl çizik almamış demek saçmalıktır asıl.

Kabullenemiyorum, zoruma gidiyor de anlayalım.

WB olsa hedef dahi alamazlardı adamı, hem kim deşecekmiş ? Bizim ekip mi, güldürme beni :hhh:

Mom'un yaptığı en sağlam hareket k hakisi ile gelen füzeleri parçalamasıydı. Geriye kalan bi iş yok, WB Bege'ye geçirse daha fazla zarar verirdi mesela kale modunda. İşin özeti biri Luffy ve Bege ile uğraşırken artı hiç birini yakalayamamışken diğeri yedi düvele karşı dövüştü buna rağmen handikapsiz sahaya indirmediler :artiz:
Gözlem haki bile kullanamayan birinin en güçlü olamayacağını er ya da geç anlayacaksın :)

Luffy ve tayfası fena eziliyor. Bölüm adı da biraz ilginç, sanki destek gelecek düşüncesi oluşturuyor. Bu da hiç hoş olmaz. Keşke Oda bu tayfayı gebertse ve seri bitse. Her ark olan klasik şeylere sıkıldım.

Oda önce bi fedakarlık altyapısı oluşturuyor sonra etkileyici bi fedakarlık sahnesi ekliyor ardından bi bakıyoruz ki hiç-bir-işe yaramamış. Pedro'da oldu bu, sonra Luffy'de gördük o odaya girdi camı kırdı vesaire vesaire ama şimdi aynı şeyler tekrar tekrar yaşanıyor.

Pedro'nun ölmediğini bile görebiliriz bence pek uzakta değil o sahneler.

Luffy şuan o askerleri durdurmak için K haki kullamayacaksa o gücün ne anlamı var ? G4'e giremeyecekse o gücün ne anlamı var peki ? Bu patlama, karşı koyma olayı her bölüm bir diğerine erteleniyor ve bu can sıkıcı olmaya başladı.

Her şeye rağmen Bigmom'un gücü, Kata'nın gücü ve bizimkilerin ezikliği iyi yansıtılmış iyi bölümdü.

+++

g2 ve g3 bu tip karakterler karşısında dayak yemek için var. Kraker'in g4'süz Luffy'ye ne yaptığı ortada iken Kraker'den güçlü biri nasıl çizik almamış demek saçmalıktır asıl.

Kabullenemiyorum, zoruma gidiyor de anlayalım.

Gözlem haki bile kullanamayan birinin en güçlü olamayacağını er ya da geç anlayacaksın :)
Yav sen git bi kılıç kokla ne bileyim Zoro fantazileri falan kur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık