Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 880: Kaçma Şansı %0

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    210
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda'nın denize ruh vererek şaşırtmak için girdiği çabayı fazla bulduğum için iyi dedim. Bölüm normalde çok iyi. Luffy çok iyi dayak yiyor. Kata'nın kardeşlerine verdiği önemin yine altı çizilmiş diye düşünüyorum. Bu sefer daha net. Pudding aşçı kıyafetiyle çok tatlı çizmiş gerçekten. Luffynin bu bölümde dayak yemesini bekliyordum. Ama diğerlerinin çaresiz gözükmesi korkutucu. Onlar yakalanırsa Luffy'de yakalanır.

2 saat 40 dakika aşırı uzun bir süre. Şimdi ne olacak?

Bu arada bir ara 3 saat diyordum da hakikaten öyle çıktı. :D

Namiyi sanırım ilk kez bu kadar ölümü kabullenmiş görüyorum. Şu koca dalga Wb yi ve MW da attığı koca tsunamiyi hatırlattı bana.

Nasıl sebep la? Çizik yok diyorum karakterde.Sen anakarakterisin 2 yıl eğitim aldın güçleneyim diye hedefinde yonkoular var ciddi bir dövüşe giriyorsun yonkou sağ kolu ile ve bir çizik bile atamıyorsun.
Bu adamın bu arc içinde atlattığı badireleri teker teker bininci kez saymama gerek yok değil mi? Henüz G2 ve G3 gibi teknikler denediği de ortada değil mi? Kim bilir belki G4'e geçemeyecek bile ya da kim bilir geçecek ve o zaman zarar verecek. Fakat şu ana kadar saçmalık olan herhangi bir şey yok. Şu ana karaktersin, iki yıl eğitim aldın, hedefinde yonkou var laflarından öteye gidemiyorsunuz ne yazık ki. Gerçek mantık burada zaten çizik atamamasıdır. Adam full gücünde gelmiş olsa eyvallah nasıl çizik atamaz de fakat full gücü ile alakası yok ve onu da geçtim henüz G4'e bile geçmiş değil. Objektif bakmıyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık