Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

878: Dünya Şokta! Denizin Beşinci İmparatoru Doğar!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    39
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adamlar zamanında animeye yatırım yaptı kitleyi çektiler.Şimdi de para harcamıyor şekerli bal satıyorlar resmen.Olayın özeti budur.Marineford'a kadar anime vardı ondan sonrası aldatmaca izlemiyorum şahsen.Dressrosada bir ara bakıyordum.

Bu bölümü bölmeleri çok kötü olmuş gerçekten. Yav zaten diğer bölümleri bölüyorsn sürekli böle kritik önemli bölümlerde yapmayın bari.

o kadar efsane chapteri berbat animasyonla bile leş edemeyeceklerini farkedip bölmüşler bölümü helal olsun sana toei

Shanks izledik kol kaptirmasi

Önümüzdeki bölüm artık Coby-Alvida izleriz. Te allam. Rezalet ya. Insan sinir oluyor. Çok kötü

En azından damlayan kanları sansürlememişler. Buna da şükür :/
Bölümün adı çıktı. Alakaya çay demle. :/ Reverie'yi fillerlar ile temmuz ağustosa kadar götürür heralde. Biraz Shanks biraz Coby-Alvida. Te allam.

Neyse Sanji 330m bari gösterildi. Başka türlü o kalacaktı

Bir toei'nin gücünü bir de bizdeki hakemlerin gücünü anlayamadım gitti şu fani ömrümde. Yok mu bunlara yeter artık diyecek bi insan evladı. Yeni Dünya ile birlikte bütün bölümler leş. Eksik manga sayfaları yalan yanlış doldurmalar berbat müzikler TRT 1 çocuk kuşağı gibi renklendirmeler alakasız kişilere alakasız seslendirmeler. Animenin iyi olan tek tarafı yok. Yazık yahu ulan oda hep senin vurdumduymazlığın bunlar. Şu manganın sahibi kubo olsaydı neler izliyorduk Allah bilir şimdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık