Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bigmama yerde yatıyor sanmıştım, meğerse kadın duvarı yiyormuş, yıldırımdan iyice ağzı sulandı bu saatten sonra pasta yemeden durmayacağını anladık :D

Sonunda Sanjiye uygun bir kzın oluşu, Puddingin tatlılığı, diğerleri savaşırken duvara yaslanmış sohbet eden Katanın kendine güveni, Linlinin gücünü iyice gözümüze sokması ve KK aadayının uzun süreden sonra gerçekten tırsmasından dolayı güzel bölümdü.

Öyle aman aman savaş gönüllüsü olmamakla beraber ciddiyet bekleyen biriyim ama bugün ortada aşk var:)

Yukarıda yazılan yorumlar gibi; pastayı yedikten sonra bayılacak, Katakuri gitmelerine izi verecek, o arada Pudding hafızayı silecek vs,
Ayrıca dokunmadan da gücünü kulllanabiliyor çok tehlikli bir meyve

BM vs Luffy, Zoro, Law, Kid, Hawkins, Drake olsa kim kazanır acaba ? Bu bölüm benim için kesinleşti. O çaptaki bir yıldırim saldırısı süpernovaya tek atabilecek bir düzeydeydi. Bu yaratık ondan rahat çıktıysa tüm süpernovalarıda tek tek ipe dizer !

Bölümü okumadım. Ama her hafta olduğu gibi bölüme bakmadan çok kötüye verenlere inat çok iyiye vermeye devam.
bolum oku anlarsin bos bolum oldugunu, inat yuzunden oy veriyorsan 5 yasindan daha olgun birisi olmadigini gosterir, karekterine vurgu yapiyorum anladiysan, herhangi bir garezim yok, one piece icin birisinin gonlunu kiracak birisi hic degilim ama gelipte "Bölümü okumadım. Ama her hafta olduğu gibi bölüme bakmadan çok kötüye verenlere inat çok iyiye vermeye devam." diye bir cumle kurup sadece tartisma cikarmak amacli yorum yaziyorsan sorun var demektir.

Sırf bir pasta yaptılar diye serbest kalırlarsa cidden çok saçma olacak.

Big Mom göze göz diyen biri, o kadar zarara uğradıktan sonra hasır şapkaları öyle bedava göndermemesi lazım (aslında hiç göndermemesi lazım).

Big Mom bayılır, Katakuri salar diyenler var, o dahada saçma. Bu Katakuri değil miydi Luffy'nin ilerde Big Mom için gerçek bir tehdit olabileceğini düşünüp "onunla bizzat kendim ilgileneceğim" diyen.?

BM vs Luffy, Zoro, Law, Kid, Hawkins, Drake olsa kim kazanır acaba ? Bu bölüm benim için kesinleşti. O çaptaki bir yıldırim saldırısı süpernovaya tek atabilecek bir düzeydeydi. Bu yaratık ondan rahat çıktıysa tüm süpernovalarıda tek tek ipe dizer !
Galiba tüm novalar birleşse, Teach hariç, Shanks, Kaido ve Linline zarar veremezler gibi, bitirici güç yok ortada, hepsi sonunda Kid gibi olur, kombo yapabilirler, açık yakalayabilirler, ama işlermi? bu gördüğümüz kadın canavar, Kaidoda Shanksta aynı.

Sırf bir pasta yaptılar diye serbest kalırlarsa cidden çok saçma olacak.

Big Mom göze göz diyen biri, o kadar zarara uğradıktan sonra hasır şapkaları öyle bedava göndermemesi lazım (aslında hiç göndermemesi lazım).

Big Mom bayılır, Katakuri salar diyenler var, o dahada saçma. Bu Katakuri değil miydi Luffy'nin ilerde Big Mom için gerçek bir tehdit olabileceğini düşünüp "onunla bizzat kendim ilgileneceğim" diyen.?
Oradaki kadınlar ikna edeceklerdir, saçma zaten kabul ediyoruz, ama Pudding bir seferlik affet abi aşık oldum vs gibi sözlerle, tıpkı Smoker hayatını kurtaran Luffynin nasıl gitmesine izin verdiyse, ve hala seni indireceğim dedikten sonra, Katakuriiden adayı ve aileyi kurtardıkları için izin verip sonra peşlerine düşeektir. saçma evet ama oradan Linlin olmasa dahi Katayı yenecek adam yok

Galiba tüm novalar birleşse, Teach hariç, Shanks, Kaido ve Linline zarar veremezler gibi, bitirici güç yok ortada, hepsi sonunda Kid gibi olur, kombo yapabilirler, açık yakalayabilirler, ama işlermi? bu gördüğümüz kadın canavar, Kaidoda Shanksta aynı.
Aynen. Bitirici güç yok. Birtek gamma aklımı karıştırıyor. Bu kadına hasar verebilecek çapta bir saldırıyı galiba bi WB bide Akainudan gördük bu zamana kadar. Onlarda ölümcül hasar verebilirmi soru işareti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık