Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 876: Pudding Tesadüfen Ortaya Çıkar!

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    168
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Boş bi bolum daha :/
Pudding cift kisilikliymis ala ala ne ilginc ne ilginc :(
Sanji pasta yapabiliyormus bak hele suna sen :/

Bu Katakuri neden Chopper ve Brook'u hemen aradan çıkartmıyor? Plot armor mu yoksa altından başka bir şey mi çıkacak merak ettim.

Bu Katakuri neden Chopper ve Brook'u hemen aradan çıkartmıyor? Plot armor mu yoksa altından başka bir şey mi çıkacak merak ettim.
Aksine. BM şu an Hasır Şapkaları yok ederse, başta Perospero olmak üzere herkesin canına okuyacak. Fakat Hasır Şapkalar, Koca Ana'nın ellerinden kurtulduğu sürece, pasta yapmaları için zaman var.
Şu an Hasırşapkaları yakalarlarsa Koca Ana pastanın onlarda olmadığını öğrenir. Bunu öğrendiği zaman ne olacak? Koca Ana'nın gözü ilk oğluna dönecek. Şu an Brook ve Chopper'ın karşı koyması tamamen kendilerinin işine yarıyor, zira ortada pasta yok. Bunlar Hasırşapkaları yakalamak ya da öldürmek istemiyor, şu anki tek amaçları pasta bulmak. Aksi takdirde kendilerinin de sonu gelecek.

Bunu ben söylemiyorum, kendileri söylüyor.

Bu bölümle beraber iki ihtimal doğdu. Ya Luffy power-up alıcak ya da balık adamlar çok sayıda savaşçıyla beraber gelicekler. Şöyle ki;
luffy+jinbei katakulli'yi hacamat eder. Jelibon fabrikası kurar seri imalata geçerler :D Ancak arkalarından Big Mom kovalarken değil. Sıkıntı adam gibi dövüşmeleri için zamanları yok. Kata da Pero da meyve kullanıcıları. Kısa sürede aradan çıkmaları için en hızlı yolu bunları denize dökmek olarak görüyorum.
Bu işi luffy yapıcaksa beklentim meyve uyanışıyla sunny'den atması yönünde. Sunny'nin güvertesini lastiğe çevirip bunları atarsa hızlıca ordan kaçabilirler (yine coup de burst:D)
Yok iş balıkadamlara kalıcaksa, jinbei suya kavuşunca luffy'yi marineford'da amirallerin yanına postaladığı tekniği bu ikisi üzerinde kullanmaya çalışacaktır. balıkadamlar kata'ları oyalarsa bu mümkün olur.
yada 3. ihtimal kıskıvrak yakalanacaklar sanji pastayı getirip son anda kurtaracak :S bunun olmasını istemem.
Bölüm yorumuna gelirsek, Bu arc'ın en kötü bölümüydü. Pudding zaten yanlarına gelmişti önceki bölümde. Bölümdeki tek ilerleme Sanjinin halıya binip uçması oldu. totalde 10 sn. falan ilerlemiştir seri. Bir de Brook ile Chopper'ın askerleri harcamasını gördük. Bu arada Brook bu arc luffy tarafının Katakullisi oldu resmen. Kata BM tarafında ne kadar görev adamıysa Brook da bu tarafta öyle oldu. Kesinlikle Arc'ın yıldızı. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum :D

Bu kadın Sanji'nin pastasını yiyip bayilacaksa uyandığında bu aşçı benim çalışacak yakalayıp getirin derse ne olacak peki :fool:

Çok sıradan senaryoya gidiyor başka bir şeyler olmalı böyle giderse ve yukarıda denilen gibi kaçarlarsa acayip sıkıcı ve kahredici olacak. Bakalım nasıl bağlıyacak arc sonunu. BM'nin bi şekilde salması her ne olursa olsun çok saçma olur.
Katakuriye değineyim biraz tam bir mal. Gemiyi parçalamıyor, üstüne askerleri tokatlanırken malak gibi bakıyor. Smothie vol. 2 oldu.

Şu an Hasırşapkaları yakalarlarsa Koca Ana pastanın onlarda olmadığını öğrenir. Bunu öğrendiği zaman ne olacak? Koca Ana'nın gözü ilk oğluna dönecek. Şu an Brook ve Chopper'ın karşı koyması tamamen kendilerinin işine yarıyor, zira ortada pasta yok. Bunlar Hasırşapkaları yakalamak ya da öldürmek istemiyor, şu anki tek amaçları pasta bulmak. Aksi takdirde kendilerinin de sonu gelecek.

Bunu ben söylemiyorum, kendileri söylüyor.
Çokoş değil mi :D

Bu kadın Sanji'nin pastasını yiyip bayilacaksa uyandığında bu aşçı benim çalışacak yakalayıp getirin derse ne olacak peki :fool:
Sanji'yi katmazlar işe BM'ye söylerken belki, hatta bu Chiffon'a yarar. Bu iki kızını da sevmiyor BM ama iyi pasta yaptıkları için artık farklı bakacak. Benim için bu kadar güzel bi pasta mı yaptınız :D der belki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık