Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875: Bir Kadının Onuru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hala Reiper i ciddiye alan var ya. Belki tanimyorsun ama yardimci olayim adamin isi bu gelir OP okur en kotuye verir kendince mantik kurar atar yemi bekler takilan var mi diye tartismak icin. Hic ciddiye alma derim.
İnsanların kafası karıştığı için yazıyorum. Yoksa Reiper konusunda tecrübe edindim. :D Sağ ol uyarı için.

Kapak harika.
"Yonkou mu? Kimin umrunda be olm" Hasır şapka filosundanız biz. Daha atarlıyız demeye getiriyo :)
Geçenlerde, Arc'ın başından beri iki kişi ön planda demiştim.
Birisi Nami, diğeri Brook.
Şu zamana kadar yaptıklarının üstüne hala birşeyler katıyorlar.
Bu hafta yine bir Nami show gördük. Haftaya Soul King Brook Show olacak muhtemelen.
BM'nin antisi gibi birşey oldu bu ikisi.

Öncelikle sakin ol heyecanını anlıyorum. Şimdi sakince Caps Locku kapat :D Bende kapak hakkında aynı şeyleri hissettim bu arada.

Cidden komutan ordan ters köşe gelecek. Puddingin amacı kek felan yaptırmak değil bence hepsini alıp kaçmak. Tabi Chiffonu niye aldı o zaman orası soru işareti?
Alıp kaçsa bile pasta yapana kadar güvende olsunlar diye alır.

Bölüm, Ace'nin ne derece güçlü olduğunun kanıtı :a: Adam yeni dünyaya girer girmez antisi ile dövüşüp kaybetmiyor :alkis:

O kadar basit değil bence. Prometeus sadece ateş ve BMnin ruhu değil aynı zamanda meyve yeteneğinden oluşuyor ve fiziksel bir formu olmaması da mümkün değil. Zira hasar alıp hasar veriyor bu varlık. Brook ruh kralı olmasi nedeniyle mi yoksa buz - soğuk skili nedeniyle mi zarar verdi meçhul. Lakin her halükarda fiziksel hasar aldıği ortada. Diğer yandan h haki ile zarar göreceğini düşünüp b hakiden etkilenmeyecegini ileri sürmek kendisiyle çelişen bir iddia. Zira ikisinin de kaynaği haki :)
Bence Dostoyevski haklı bu konuda. Prometheus toplanmış ateş(mamanın ruhuyla oluşturulmuş meyve gücü bu şekilde çalışıyor , ruhunu cisme aktarıyorsun), ace veya sabo gibi gerçek bir bedeni yok, busoshoku işlememesi gayet mantığa uygun çünkü busoshoku logia tiplerinin gerçek bedenlerine ulaşmanı sağlıyor, prometheus için ortada beden yok. Ruh kralı meyve gücüyle yada senin dediğin gibi buz gücüyle vurmuş olabilir ama bana meyve gücü gibi geliyor. Ayrıca H.hakinin işlemeside mantıklı gelir, H.haki kişinin ruhunun gücü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık