Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 875: Bir Kadının Onuru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    174
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam durmadan karakter çiziyor, beğendim yeni çizilen karakterleri de daha hiç biriini göremedik doğru dürüst. BM ile kıyafet uyumu olan da son kocası herhalde : P

O kadar basit değil bence. Prometeus sadece ateş ve BMnin ruhu değil aynı zamanda meyve yeteneğinden oluşuyor ve fiziksel bir formu olmaması da mümkün değil. Zira hasar alıp hasar veriyor bu varlık. Brook ruh kralı olmasi nedeniyle mi yoksa buz - soğuk skili nedeniyle mi zarar verdi meçhul. Lakin her halükarda fiziksel hasar aldıği ortada. Diğer yandan h haki ile zarar göreceğini düşünüp b hakiden etkilenmeyecegini ileri sürmek kendisiyle çelişen bir iddia. Zira ikisinin de kaynaği haki :)
BM'nin meyvesi ruh meyvesi zaten. Meyve yeteneği=ruh. Fiziksel bedeni varsa neden Luffy zarar veremedi, açıklar mısın? Mesele burada zaten. Başka bir açıklama gelmiyor aklıma. Senin geliyorsa söyle. Dediğin gibi Brook da Jimbei tarzı hasar vermiş olabilir. O konu belli değil. Her halükarda bir antilik mevzusu var.

H.haki'nin ruha etki edebileceğini düşğndüğümüz için onun işe yarayabileceğini belirttim. Neresi çelişki?

Harika bir bölümdü. Pedro ile vs atan adamın çizimi çok hoşuma gitti. Korkuluk gibi bir şey herhalde. Karakter tasarımı harika olmuş.

O kadar basit değil bence. Prometeus sadece ateş ve BMnin ruhu değil aynı zamanda meyve yeteneğinden oluşuyor ve fiziksel bir formu olmaması da mümkün değil. Zira hasar alıp hasar veriyor bu varlık. Brook ruh kralı olmasi nedeniyle mi yoksa buz - soğuk skili nedeniyle mi zarar verdi meçhul. Lakin her halükarda fiziksel hasar aldıği ortada. Diğer yandan h haki ile zarar göreceğini düşünüp b hakiden etkilenmeyecegini ileri sürmek kendisiyle çelişen bir iddia. Zira ikisinin de kaynaği haki :)
Meyve yeteneği dediğin meyve ruh meyvesi zaten. BM'nin ruhu olup olmaması önemli değil. Ateşe verilen ruh sayesinde bu cismi almış sadece ateş değil. İkisininde kaynağı haki dediğin kral hakisi diğer haki türlerinden çok daha nadir bir şey. Bunu Rayleighten duyduk. İkisininde kaynağı "haki" olsaydı silahlanma ya da gözlem hakisi kullanan herkes kral hakisinide kullanırdı.

Puddingin amacı kek yaptırmak olmayabilir gelecek hafta atlayın halıyada kaçalım buradan derse şaşırmam doğrusu.

@SZA Hacım Katakuri ekliyor daha yeni gördük.
Ben tum paramecialarin ekleyemeyebilecegini soyledim sadece. Benim mantigima gore kati veya katimsi birnsey olmali haki ile kaplamak icin. WB'ye gelirsek deprem bir titresim, sarsinti. Ona eklenebilecegini dusunmuyorum.
Gelelim Pro'ya; Luffy'nin dedigine gore Logia gibi dusunemeyiz. Zaten bazi arkadaslar da bunun aciklamasini yapti. Zeus'un tipi hosuma gitti yine. BM'ye guzel oturtmus Nami. Jinbei ile tayfanin biraz daha mantikli kararlar almasi saglanabilir. Bolum hosuma gitti.

Ben tum paramecialarin ekleyemeyebilecegini soyledim sadece. Benim mantigima gore kati veya katimsi birnsey olmali haki ile kaplamak icin. WB'ye gelirsek deprem bir titresim, sarsinti. Ona eklenebilecegini dusunmuyorum.
Gelelim Pro'ya; Luffy'nin dedigine gore Logia gibi dusunemeyiz. Zaten bazi arkadaslar da bunun aciklamasini yapti. Zeus'un tipi hosuma gitti yine. BM'ye guzel oturtmus Nami. Jinbei ile tayfanin biraz daha mantikli kararlar almasi saglanabilir. Bolum hosuma gitti.
Bunun hakkında konuşmak için yeterli bilgimiz yok tabi. " Deprem kati bir sey degil ki ekleyebilsin" dediğin için söyledim.
Mochiye haki ekleniyorsa ya da Lawın operasyonunu engellemek için haki yetiyorsa görünmeyen şeylerede haki eklenebilir diye düşünüyorum.

Kim ne derse desin bence en güzel kapak hikayesi bu. Sırf kapak için çok iyiye basıyorum...

Vay be Nami'ye bak sen Yonkou'ya değdirdi çubuğu.

Bence Vegapunk hikaye dostlar, OP evreninin yegane dahisi Usopp. Dur adam Yonkou indiren çubuk yaptı daha ne yapsın... Bak sen şu çubuğun hünerlerine bak hele hele.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Puddingin amacı kek yaptırmak olmayabilir gelecek hafta atlayın halıyada kaçalım buradan derse şaşırmam doğrusu.
Kakao adasına kaçarlar Sanji ile :D Orda 3ü beraber kek yaparken bizimkiler de gemiyi ele geçirip denizdeki zorlu bir mücadele ile oraya gelecekler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık