Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874: Kral Baum

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık gerçekliğin kaybolmaması adına birkaç kişi feda etmesi farz oldu.

İnsanlar Kaido'dan çok ümitli ama boşa bekliyorlar. Oda bu kafa yapısıyla giderse, dağ gibi adamın soytarı olduğunu gördüklerinde epey üzülecekler.

Son olarak, Smoothie nasıl bir kumandan arkadaş?!
Smoothie gerçekten tuhaf bir karakter tüm arc sadece durdu. Pedro ve Jinbei ölse bu arc unutulmaz olur ve Luffy arkadaş kaybetmenin zorluğunu hatırlar Kaido'nun karşısına farklı çıkar ama Oda öldürür mü bilemiyorum. :/

Artık gerçekliğin kaybolmaması adına birkaç kişi feda etmesi farz oldu.

İnsanlar Kaido'dan çok ümitli ama boşa bekliyorlar. Oda bu kafa yapısıyla giderse, dağ gibi adamın soytarı olduğunu gördüklerinde epey üzülecekler.

Son olarak, Smoothie nasıl bir kumandan arkadaş?!
Aynen böyle giderse Kaido da o şans ve saçmalıklarla ellerinde oyuncak olacak kepaze olacak. :( Bakalım da o zaman manga çok iyi hiç çizgisini bozmuyor diyecekler mi göreceğiz şurada fazla kalmadı.

selamlar gençler :) baya oldu görüşmeyi hatırlayan bilir :)
animede en son dofilamingo arcin bitimde kalmıştım 800. manga bölümü . neyse dün tüm eksik bölümleri hem anime de hem manga da bitirdim big mom arcı çok acaip olmuş:

bu bölüm için konuşacak olursak: nami iyi iş başardı naminin zeus a karşı bir etkisi olacağını düşünmüştüm ama yanına alıp gideceğini düşünmedim.. jimbe tayfaya katıldı. ho. bizim tavşanın adını hatırlayamadım ama onuda bekliyorum ben tayfaya...
bizimkiler her açıdan kıstırıldılar:
eğer dışardan bir yardım gelmez ise: yapılacak tek şey zeus a binip kaçmak sunny go ya ne olur bilemedim hiç.. aksi halde olacaklar hiç mantıklı gelmeyecek...

Doğru bu arc kötü ama benim gözümde her zaman en kötü arc balıkadam arcıdır. Aslında zaman atlamasından sonra tek beğendiğim arc Dressrosa arcı. OP bozuyor:/
Rosa bile kendi içinde uzattı, sıkmaya başladı. Şimdi mumla arar olduk tabi. 2 sene sonra haklısın yükseleceği yerde düşüşe geçti. Yeni dünya acımasızlığını göremedik.

Şu arc zirve arc olabilirdi benim derdim bu. Oda harika şeyler çizebilirdi daha harika bir kurgu yapabilirdi daha harika dövüşler çizebilirdi.

Leyla ile mecnun izlemek varken cennet mahallesi çiziliyor ve millet gene de ayakta alkışlıyor buna biraz bozuluyorum. Bu adam daha iyisini yapabilirdi. Yapmadı ama gene de harika ayağı çekiliyor.

Beyler size uçuk fikirlerle geldim şimdi katakure bizim gemide bizimkiler gemiye gitmeye çalışıyor katakurenin zayıf yani ne su peki luffy yi hangi su etkilemez Yağmur suyu nami yanında ne getiriyor BM nin bulutunu kafamda deli sorular:oleyo2::at:

Şu arc zirve arc olabilirdi benim derdim bu. Oda harika şeyler çizebilirdi daha harika bir kurgu yapabilirdi daha harika dövüşler çizebilirdi.

Leyla ile mecnun izlemek varken cennet mahallesi çiziliyor ve millet gene de ayakta alkışlıyor buna biraz bozuluyorum. Bu adam daha iyisini yapabilirdi. Yapmadı ama gene de harika ayağı çekiliyor.
Sen acayip çelişiyorsun şu an. Daha iyisini yapabilirdi demek iyi yapmış ama daha da iyi olabilirdi demek. Kendin kabul ediyorsun? Ben de alkışlıyorum işte. Harika adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık