Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 874: Kral Baum

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    196
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence çok zevkli bir bölüm beğendim ben.
Özellikle Zeus'un mimikleri falan çok şirindi. Promethus'un dehşet halide çok güzeldi.
Zeus keşke hep bizimkilerle kalsa süper bişey

Kesinlikle serinin en iyi bölümlerinden bir tanesi idi. En iyi seçeneğine bastım gitti!..

Son düzenleme:
Benim düşüncem bu yönde.

Bence saçma salak değil. Big Mom'ın ruhu değil mi bu? BM gibi açlık çekiyor. BM gibi krizde gibi. Krize girmiş gibi gözükmüyor oluşunun sebebi Prometheus'un surat ifadesinden de yola çıkarak söyleyecek olursam kriz kısmının Prometheus'ta olması. BM gibi yemeğin peşine gidiyor şu an, BM'nin aksine söz dinliyor olmasının sebebi ise söz dinlemeyen, sinirli kısmının Prometheus'ta olması. Ben bu duruma böyle bir mantıklı açıklama getirdim.
Ayrıca Prometheus, Baum'un üzerine Tanrı'nın gazabı gibi çöktü resmen. Çok iyiydi. "Prometheus - sama"

Önümüzdeki haftalarda, Katakuri'nin yüzü tamamen açılır ve altından canavar gibi bir surat çıkar, Luffy der ki: ''Senle benim aramda fark yok.'' aynı Arlong'a dediği gibi.. Sonra Katakuri: ''Bu zamana kadar her kes, özellikle de Ana suratıma hakaret etti ve bana yüzümü kapatmamı emretmişti, siz ise benim suratımı normal karşıladınız.'' der ve taraf değiştirir...

Zeus ve Prometheus çok iyi, cidden.
Bu arcı çok sevmiştim, özellikle karakter tasarımları. Mom'ın geçmişi, gücü ve tayfası müthişti. Ama şu son bölümler... :(

@amaneden Kendi ruhundan bir parça verdiyse tüm karakterler özelliklerini taşıması gerekmez mi? Her biri Mom'ın karakterine sahip olsa da özellikle belirli bir karakteristik özelliğiyle öne mi çıkıyor yoksa? Eğer senin dediğin gibiyse Zeus'un yaptıkları şaşırtıcı gelmez ve daha iyi olur. Umarım öyledir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık