Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yonkou'dan kaçmayacak adam onlardan da kaçmaz. Bu bir bahane değil dostum. Yani bir kişi için söz verdi bu kaçışı sözünü bozmuyor diyemezsin. Öyle olsa Big Mom'ın sözlerine sinirlenmezdi. Kaçsın kaçmasın benim anlatmaya çalıştığım konu bu değil. Kaçacaksa bile bunun Luffy üzerindeki etkisi işlemesi lazımdı. Çünkü kendinden emin bir Luffy var. Bir arc öncesinde Yonkou Amiral farketmez diyordu. Yine o özgüven sayesinde gidip Big Mom'ın adasını basıyor yarım yamalak tayfa ile. Bir şekilde istediklerin oluyor ama söylediğin şeyler ortada. En azından bununla alakalı bir sahne çizmesi lazım. Balık hafıza değil bu adam.
Kacacaksa da boyle olmamali diyosun da,kaba tabirle dugunun icinden gecti Luffyler.Zaten ortalagi dagittilar.Yonkou dugunu bastilar.Yapacaklarini yaptilar,kendi de farkinda oldugu icin sira simdi kacmakta diyor.Buraya ne Bigmomla dovusmeye,ne de tayfasiyla savasmaya geldiler.Yukardan bir arkadas guzel demis cogu kisi bu arcin ongorusuzlugunu Oda isleyemediye vuruyor.

Yani bu seriyi ciddi mana da defalarca izlemis biri olarak,ben bu arcin hemen hemen boyle bir ortamda bitecegini tahmin ediyordum.Gecmis bolum yorumlarinda duruyor yorumlarim.

Luffy eger orda devam etmeye kalksaydi savasa,marineford da kendisini kurtarmak icin canini veren onca kisiyi umursamayan bir Ace kopyasi Luffy gorurduk.

Bu arcta luffy bin BM yi indirmesini bekleyen biraz abartmış olur.Lakin bende sanjiden katakuriden felan bişiyler bekliyodum.Kaçacakları belliydi lakin böyle olması biraz noob kaçmış.Yani kendi iradeleri ve kıvrak zakaları sonucu kaçmalıydılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık