Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy 19 yaşında şu an. Beyin yaşı 5. Çocuk olarak ele almak lazım. Dediklerine pek takılmamaya çalışıyorum ben. Tayfada Sanji, Robin gibi karakterlerin dedikleri ciddiye alınabilir. Roger'ın kaçmama nedenini yüzümüze vuran Oda -Ace ile benzerdi; düşmanın arkadaşlarının peşinden geleceği ihtimaline karşılık savaşmaya devam etmeyi tercih ediyordu bana kalırsa bu da kendi içinde çelişkili, kendi dövüşürken arkadaşlarının da kaçacak hâli yok, onlar da dövüşüp ölebilirler- BM ile dövüşmek yerine çaktırmadan Poneglyph'i alıp gittiğini yazmıştı. Luffy'e geliyoruz, Fujitora'nın meydan okumasını kabul etti. Fujitora'nın meyve gücünü görmüştü yanlış hatırlamıyorsam, kaçmaya çalışırlarsa bunu başaramayacaklarını biliyordu. O yüzden boyundan büyük laf edip Amiralle dövüşmeyi seçti. Bunu anlayabiliyorum, sonuçta çocuk, gaza gelip bu tarz laflar etmesi normal. Oda karakterleri işlerken insan oldukları gerçeğini de göz önüne alıyor. Bu gözler Moriah'ı şişirenleri falan gördü Mangada -neymiş Kaidou ile denk dövüşmüş-. Sonra da gördük ki, kaçıyor. Gereğinden uzun yazdım, özetle Luffy çocuk çok takılmamak lazım bu tarz laflarına.

Big Mom'ın sözleri Luffy'nin konuştuğu sözlerle alakalı. Onları vuruyor yüzüne. O yüzden sinirleniyor. Hala daha kaçmasın ölsün mü diyorsunuz. Ben kaçacaksa da şu tavırla olmaması gerektiğini söylüyorum.
Adamın gücüne gidiyor ve kimliği ortaya çıkıyor. Plan kaçmak. Karar verilmiş. Biri bireysel biri toplu durum. Adam topluluktan hemde bir yonkou topluluğundan kaçıyor. Ne diye somurtsun. Gitmeden kişiliğini de bağıra çağıra ortaya koyuyor. BM'nin de aklına kazıyor kendisini. Daha neyi beğenmiyorsun anlamıyorum.

Lufy eski Lufy değil ki tutarlı olsun. Şimdi Mom BAA'ya çökse çık dışarı Lufy oynayalım dese, gelecek mi Luffy? Nerde kaldı BAA'yı benim yapacağım sözleri? Birde Luffy yonkoudan değil çevresinden kaçırıyor falan demeyin, koca yonkou grup mu dalacak?

Lufy işte kafasına göre takılıyor. Birisi yemek verse kaçmazdı. Şansa bak Rebeca gibi birisi çıkmadı karşısına.

luffysam

Yalnız ben 2 yıl sonraki luffyi hiç beğenmedim. g4'ün tipi de hoşuma gitmedi. Animede bile konuşurken her şeyi uzatarak konuşuyor. Altı üstü mangada 2 yıl zaman atlaması oldu. Sanki gerçek hayatta olmuş gibi bir hava esiyor :)

Franky en sevdiğim karakterlerdendi. Şimdiki tipi saçma sapan bir şey. İnşallah buna bir power up gelir adam gibi zırhı olur. Bacaklar incecik, saç abuk sabuk bir halde. Usopun dandik silahı bitkiler falan bu ne biçim keskin nişancı. Yeminle arkadaşlarıma anlatırken utanıyorum tipleri gösterince.

Allahtan zoro ve sanji insana benziyor da biraz kotarıyoz. Gerçi zoro da ağzına alıyor :( Kim görse gülüyor. Ağızda kılıç mı tutulur yav.

Bırakıyom one piece :(

BM düşecek diyenler kazandı. Bm sonuçta düştü yüksektende olsa...

Katakuri şu kadının işini bitirse yanındakilerle ve başa geçse çok daha ciddi ve anlamlı bir Lider görürüz...

Yalnız ben 2 yıl sonraki luffyi hiç beğenmedim. g4'ün tipi de hoşuma gitmedi. Animede bile konuşurken her şeyi uzatarak konuşuyor. Altı üstü mangada 2 yıl zaman atlaması oldu. Sanki gerçek hayatta olmuş gibi bir hava esiyor :)

Franky en sevdiğim karakterlerdendi. Şimdiki tipi saçma sapan bir şey. İnşallah buna bir power up gelir adam gibi zırhı olur. Bacaklar incecik, saç abuk sabuk bir halde. Usopun dandik silahı bitkiler falan bu ne biçim keskin nişancı. Yeminle arkadaşlarıma anlatırken utanıyorum tipleri gösterince.

Allahtan zoro ve sanji insana benziyor da biraz kotarıyoz. Gerçi zoro da ağzına alıyor :( Kim görse gülüyor. Ağızda kılıç mı tutulur yav.

Sen zaten kafada bitirmişsin arkadaşım.
Bence devam etme git red kit filan izle...

Sen One Piece'ten önce başkaları tarafından yargılanırım düşüncesini bırak. :(

Byeyoyon

Luffy 19 yaşında şu an. Beyin yaşı 5. Çocuk olarak ele almak lazım. Dediklerine pek takılmamaya çalışıyorum ben. Tayfada Sanji, Robin gibi karakterlerin dedikleri ciddiye alınabilir. Roger'ın kaçmama nedenini yüzümüze vuran Oda -Ace ile benzerdi; düşmanın arkadaşlarının peşinden geleceği ihtimaline karşılık savaşmaya devam etmeyi tercih ediyordu bana kalırsa bu da kendi içinde çelişkili, kendi dövüşürken arkadaşlarının da kaçacak hâli yok, onlar da dövüşüp ölebilirler- BM ile dövüşmek yerine çaktırmadan Poneglyph'i alıp gittiğini yazmıştı. Luffy'e geliyoruz, Fujitora'nın meydan okumasını kabul etti. Fujitora'nın meyve gücünü görmüştü yanlış hatırlamıyorsam, kaçmaya çalışırlarsa bunu başaramayacaklarını biliyordu. O yüzden boyundan büyük laf edip Amiralle dövüşmeyi seçti. Bunu anlayabiliyorum, sonuçta çocuk, gaza gelip bu tarz laflar etmesi normal. Oda karakterleri işlerken insan oldukları gerçeğini de göz önüne alıyor. Bu gözler Moriah'ı şişirenleri falan gördü Mangada -neymiş Kaidou ile denk dövüşmüş-. Sonra da gördük ki, kaçıyor. Gereğinden uzun yazdım, özetle Luffy çocuk çok takılmamak lazım bu tarz laflarına.
İşte hocam insan ister istemez takılıyor.Evet belki Luffy'nin normal zamanlarda beyin yaşı 5 ama klasik anime geleneğidir ki ana karakterler genellikle salak salak durumlara düşer ama iş ciddiye bindi mi söylediği sözde de yaptığı hareketlerde de herhangi bir çelişki ve yahut yanlış olmaz.Zaten ana karakterleri böyle zamanlarda sevmeye başlar insan.Hal böyle olunca Luffy'nin bu tür söylemleri insanın kafasını karıştırıyor.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık