Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 872: Yumuşak ve Pofuduk

Bölüm Nasıldı ?

• Kullanılan toplam oy
    186
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bege'in tahta olayı güzelmiş, güldürdü. Düşerken BM'nin gerizekâlı yüz ifadesi de hoş. Yalnız Kata BM'nin her şeyi. Adam her olayda sakin kalmayı başarıp akılcı çözümler üretmeye çalışıyor. Yonkou'sun sen yahu insan bir ekibi yönlendirir. Bir WB'ye bak bir de bu BM'ye. Çocuktan farkı yok zekâ olarak. BM delirdiğinde bizimkiler adada olacak. Bakalım BM tayfasına yardım etme girişiminde bulunacaklar mı? Chopper doktor olarak böyle şeylere önem verebiliyor bazen. Şu deliye bir el atalım tarzı bir şey gelebilir diyeceğim de tayfada Nami ve onun korkaklığını göz önüne alırsak temiz bir kaçış gerçekleştirmeleri ağır basıyor.

Kale yıkılıyor öleceğiz diye neden ekşın yaptılar ben onu çözemedim hala? şundan 75 bölüm önce Kaido kafa üstü gökyüzünden atlamadı mı yahu? Sanki kurtulan başka biri daha vardı...

Kale yıkılıyor öleceğiz diye neden ekşın yaptılar ben onu çözemedim hala? şundan 75 bölüm önce Kaido kafa üstü gökyüzünden atlamadı mı yahu? Sanki kurtulan başka biri daha vardı...
Sky Island'daki gerizekâlı karakter Gedatsu. BM tayfasının yok olacağını ima ediyor bence orada Bege. Sonuçta bir sürü insan ölürdü yere çakılınca. Geriye kalan Kata ve BM olurdu. Bir de içeride olmayan çöpler. Yonkou'nun ağırlığı kalmazdı güç olarak.

Sky Island'daki gerizekâlı karakter Gedatsu. BM tayfasının yok olacağını ima ediyor bence orada Bege. Sonuçta bir sürü insan ölürdü yere çakılınca. Geriye kalan Kata ve BM olurdu. Bir de içeride olmayan çöpler. Yonkou'nun ağırlığı kalmazdı güç olarak.
Gedatsunun kanatları var, belki 2-3 çırpıştırmıştır alkjsdkasdhkjd.

Doflamingo nelere kadir onu anladık. Adam o kadar yüksekten üstüne bir de King Kong darbesi ile yere çakıldı. Sadece gözlüğü çıktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık